2726
عنوان

اونایی که سرعین رفتن بیان یه لحظه

1065 بازدید | 16 پست

خانماوقتی میخوام برم آبگرم بایدمایو اینا بپوشم؟؟؟قراره من ونامزدم وخواهرشوهرم وهمسرش باهم بریم...تاحالانرفتم...ممنون

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

اره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بله دیگه مثل استخره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله😍

وای من عاشق سرعینم خاکشیرای بعد آب گرم گاومیش گلییی😅😍 بهترییین سفر عمرم بود تو یکی از این آبگرما چقد خندیدیم خدااا خانومه گیر میداد هرسری به یه چیمون یه بار کلاه یه بار لباس زیر یه بار مایو😑 از عصبانیت اخرش نشستیم کف زمین همگی خندیدیم😂😂

2728
بله😍 وای من عاشق سرعینم خاکشیرای بعد آب گرم گاومیش گلییی😅😍 بهترییین سفر عمرم بود تو یکی از این آ ...

گاومیش گلی که آبش خیلی داغه بار دیگه اومدی برو آبگرم رویال پارک ببین چیه

یا برو ارشاد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
گاومیش گلی که آبش خیلی داغه بار دیگه اومدی برو آبگرم رویال پارک ببین چیه یا برو ارشاد

اره گفتن اونجا اصلیشه خییلی داغ بود جاهای دیگم رفتیم البته

اینایی ک گفتینو نشنیده بودم انشاالله اگ دوباره اومدم میرم حتما😶👌🏻

گاومیش گلی که آبش خیلی داغه بار دیگه اومدی برو آبگرم رویال پارک ببین چیه یا برو ارشاد

گامیش گلی از همه نچرال تر و تمیز تره به نظرم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
گامیش گلی از همه نچرال تر و تمیز تره به نظرم

ارشاد رفتی؟

وای گاو میش گلی😊😊😊

خیلی خوش گذشت یادش به خیر

مایو هم باید بپوشی. قبل اینم که بری تو آب برو زیر دوش😜

البته تو سوسولی فک نکنم بتونی بری تو آبش 

من میرفتم تو آب داغ بعد میرفتم زیر دوش آب سرد خیلی حال میداد😊😊😊

وای گاو میش گلی😊😊😊 خیلی خوش گذشت یادش به خیر مایو هم باید بپوشی. قبل اینم که بری تو آب برو زیر ...

😂😂😂😂😂😂ازکجافهمیدی سوسولم😄

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706