2737
2739
عنوان

چندباره دارم تاپیک میزنم اما کسی نمیاد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 43 پست
کلا اول از همع ضایع بازی در نیار سر چک کردنش. چون ب محض این که بو ببره میخوای کنترلش کنی کارشو محکم ...

نه بابا میدونم چ کارکنم تواین کارا زرنگم ههه ازبد شانسیمه دیگ

چندماه قبلم ضبط مکالمه توگوشیش نصب کردم بدون اینک بفهمه و بااون برنامه مکالمهاشو بازنه گرفتم و تونستم بفهمم امابعد اون گوشیشو ک شکوندم گوشی ساده گرف دستش دیگه

شما فقط یادم بدین قسمت ایرانسل من چرا پیاما و تماسا روپیدا نمیکنم؟همش درمورو بسته اینترنت واینا نوشته؟؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
عزیزم پیام هاش رو نشون نمیده که چی فرستاده فقط میگه به فلان شماره پیام داده یا با فلان شماره اینقدر ...

اوکی گلم بگو

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوکی گلم بگو

پیدا کردم عزیزم الان با اسکرین واست توضیح میدم.

میری داخل برنامه ایرانسل من بزار عکسشو بفرستم که کجا باید بری

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم پیام هاش رو نشون نمیده که چی فرستاده فقط میگه به فلان شماره پیام داده یا با فلان شماره اینقدر ...

چی شد ؟؟؟؟؟؟

2731

همین صفحه اول یه چیز داره به اسم مشاهده صورت حساب. اونو که میزنی این ۳ تا گزینه میاد. که تو باید گزینه دوم رو انتخاب کنی

دریافت صورت حساب/ریزکارکرد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

وقتی اون رو زدی این گزینه میاد که بازم باید گزینه ۲ رو انتخاب کنی یعنی دریافت ریز مکالمات واسه هر ماهی که دوست داری

2738

تا اون فی خالدونش در میاد😂

با چه شماره ای صحبت کرده چقدر صحبت کرده و اگه پیام داده چه ساعتی داده و حتی اینکه پیام فارسی بوده یا انگلیسی. فقط متن پیام نمیاد.

حتی اگه تو گوشیش پاک کرده باشه هم اینجا میاد.

امیدوارم چیزی نباشه عزیزم. انشالله ببینی چیزی نیست و آرامش بگیری

کلا اول از همع ضایع بازی در نیار سر چک کردنش. چون ب محض این که بو ببره میخوای کنترلش کنی کارشو محکم ...

غزل جون ببین این خانوم چی میگه حرفشون درسته همین کارو کن. اصلا تاباو بازی در نیار. وقتی مطمئن هستی نیم ساعت نمیاد این کارو بکن

ببین واسه بعدا اگ گوشی اندروید دوباره گرفت میتونی گوگل مپ رو بریزی رو تنظیماتشو انجام بدی ک حتی موقعی ک برنامه باز نیس موقعیتشو سیو میکنه اگ فقط ب نت وصل باشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
همین صفحه اول یه چیز داره به اسم مشاهده صورت حساب. اونو که میزنی این ۳ تا گزینه میاد. که تو باید گزی ...

مرسی عزیزم دست دردنکنه

ببین واسه بعدا اگ گوشی اندروید دوباره گرفت میتونی گوگل مپ رو بریزی رو تنظیماتشو انجام بدی ک حتی موقع ...

واقعا چ خوبببب کاشکی واس گوشیای ساده هم میشددد