2733
2734
عنوان

دختر ١٨ ساله اينقدر سليطه ميشه؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2407 بازدید | 51 پست
نه اخه من از بقيه شنيدم. واقعا مدلش اينه. باورم نميشد. ولي چند بار يه رفتارهايي ديدم كه فهميدم راست ...

پس بندازش دور عزیزم آیت الکرسی بخون وتمام بهش فکر نکن مطمعن باش به دعا وحرف گربه سیاهه بارون نمیباره خدای ما خیلی بزرگه ومهربون مگه الکیه با دعای یکی زندگی بقیه خراب شه اصنننن بهش فک نکن چون دعای اونا کاری نمیکنه فک کردن وتلقین کردن تو مشکل ساز میشه... بهش فک نکن عزیزم بیخیال باش چنتا آهنگ شاد گوش بده حله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دفه بعد جواب محکم بده بگو شوهرم گله شما شخصیت داشته باش چه بیشعورن مردم😒😒😒البته بعضیام چیزی ت ...

واقعا عجیب بود برام همین شوهر خالم دوسال پیش از کارش بیرونش کرده بودن با ماشین کار میکرد شوهر من سفارششو کرد ب دوستش یه کار بهتر براش گیر اومد

شوهرمم تا حالا ازارش ب مورچه ام نرسیده ولی نه دختر خالم همه بیماریشو مسخره میکنن حتی داداش خودش چندین بار یا دختر عموش 

همه چرخش من رو مدار توئه
2731
پس بندازش دور عزیزم آیت الکرسی بخون وتمام بهش فکر نکن مطمعن باش به دعا وحرف گربه سیاهه بارون نمیباره ...

ميشه از ته دلت برام دعا كني خدا راهي بهم نشون بده؟ 

واقعا مي خوام خودش بهم بگه.

واقعا عجیب بود برام همین شوهر خالم دوسال پیش از کارش بیرونش کرده بودن با ماشین کار میکرد شوهر من سفا ...

مطمعن باش از هردستی بدن از همون دست میگیرن بنده خدا مريضه دست خودش که نیست خدا به راه راست هدایتشون کنه شما به حرفاشون توجه نکن اینقد شاد زندگی کن که چشاشون دراد ازشونم به دل نگیر شخصیتشون در همین حده حیف قلب وذهنت نیس بخاطر این حرفا درگیر شه