2737
2734
عنوان

تقریبا مذهبیا بیان اوناییم ک اطلاعات دارم مذهبیم نیستن بیان-_-

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم بدش میاد و حقم داره از اینجور دو اسمی بودن

بهتره از مرجع تقلید شون بپرسن     

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
چه جالب منم یجا خوندم اگه اسمشو ائمه نمیزارین .حداقل تا ۷ روز اول ک ب دنیا میاد با اسم ائمه بخونین و ...

مستحبه هفت روز اول رو به نام فاطمه و محمد بخونند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
اسم دو نفر باید انتخاب کنن!!!!    بچه مال هر دو نفره!!!   من اگه جای خواهر بودم ...

حرفت درسته اما احتمالا شوهر این خانوم خاسته ای داشته ک نذر کرده

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
امکان نداره کسی از اسم فاطمه اصلاً خوشش نیاد حتماً یکی دیگه از اسامی ائمه عزیزمون هست که فراوان مورد ...

چرا امکان نداره کسی از اسم فاطمه خوشش نیاد؟؟؟؟ شما تو دل مردمی؟ من خودم اسم فاطمه دوی ندارم ولی اسم زهرا دوس دارم . 

من از یه عالم به حروف ابجد این سوالو پرسیدم، گفت تو گوشش اسمی رو که نذر کردید ویا خواب دیدید رو بگید ...

واقعا؟ ینی اسمی ک دوست دارن و بزارن اسمی ک نذر بودرو کافیه تو گوشش بگن و بعد بیخیال؟

برآن بودم که از آهن کنم دل ندانستم که تو آهن‌ربایی
مستحبه هفت روز اول رو به نام فاطمه و محمد بخونند.

بله.منم شوهرم راضی نبود البته بودا اتفاقا خودش اول گفت فاطمه.انقدر اطرافیان و مادر و خواهراش حرف زدن بیچاره دیگه پکرشد  راضی نبود منم دیگه کوتاه اومدم.ولی خودم از اول ک تو شکممه فاطمه صداش میکنم ب کسی هم کاری ندارم ب دنیا هم بیاد هم تو گوشش میخونم هم تا هفت روز صداش میکنم .حالا انقدر پرتقع شده شوهرم میگه حق نداری تا ۷روزم صداش کنی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
واقعا دیدید؟ آخه نذر اونچنانی هم نیست

اره بخدا طرف نذر کرده بود اسم پسرشو بزاره محمد نزاشته بود بچه اونچه بلا بود ب سر بچه میاد مامان باباش هی میگن کاشک سر نذرمون میموندیم

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین

عزیزم نام "حق" فرزند و "تکلیف" پدر و مادره! آدم نمیتونه برای حق یکی دیگه نذر کنه! 

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
امکان نداره کسی از اسم فاطمه اصلاً خوشش نیاد حتماً یکی دیگه از اسامی ائمه عزیزمون هست که فراوان مورد ...

منظورم اصلا به حرف خانمش نبود 

گفت شوهر خواهرش اسم گذاشته 

پرسيدم فاطمه هست ؟

وگرنه منظورم حرف خواهرش بود 

كلي اسم هست 

كوثر كلثوم صغري كبري زينب 🌹

2706