2726
عنوان

برا آرامش دلم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5448 بازدید | 154 پست

الان حالت چطوره بهتری

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بمیرمممم براتتتت تروخداا منو شریک غمت بدون هر ساعتم شده گریه با این نوشته هات اشکاممم بیشتر ...

ببین دخترم هیچ مشکلی نداشت طبیعی طبیعی

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
بمیرمممم براتتتت تروخداا منو شریک غمت بدون هر ساعتم شده گریه با این نوشته هات اشکاممم بیشتر ...

ممنونم عزیزم.

الان داریم میریم دنبال ادامه کارا، ببینیم‌ امروز دیگه موفق می‌شیم کاراشو تموم کنیم و دفنش کنیم

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

اول عیدی خوشحال بودم گفتم خدا عیدی دخترمو بهم داده

خدایا چه رسم عیدی دادنه که نداده پس گرفتی؟؟؟؟؟؟؟

بازم شکرت ، بازم شکرت ، می دونم گفتی این لایق این فرشته مهربونو نیست ، می دونم حتما بی لیاقتی از من بوده

خودمو دلداری می دم ولی خب تا از حال و هواش بیایم بیرون طول می کشه، هوا هم این چند وقته مزخرف شده وگر ...

واي خدا الهي ب حق حضرت علي اصغر امام حسين كمك كنه موهاي تنم سيخ شددختر عجب صبري خدا داده بهت

ايشالا خدابزودي بهترين بنده شو نصيبت كنه

يادت باشه هروقت خدا بهت گفت نه يه چيز بهتري رو برات درنظر داره

يادت باشه تو تنها نيستي ما ني ني سايتي ها هم تو غمت شريكيم دوست خوبم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

سارا جون.خیلی برات ناراحتم

یعنی اصلا نمیدونم چی بگم که تسکین دل پردردت بشه

از وقتی تاپبکت رو خوندم خیلی تو فکرت هستم

ایشالله خدا خیلی زود مرهمی بزاره برا این درد و غم سنگین

ایشالله جاش براتون زود پر بشه

واي خدا الهي ب حق حضرت علي اصغر امام حسين كمك كنه موهاي تنم سيخ شددختر عجب صبري خدا داده بهت ا ...

ممنون دوستم، شما ها اگه نبودید که این چند روز دق کرده بودم.

بلاخره امروز موفق شدم فرشته مو به خاک بسپرم.

سارا جون.خیلی برات ناراحتم یعنی اصلا نمیدونم چی بگم که تسکین دل پردردت بشه از وقتی تاپبکت رو خوندم ...

ممنون به خاطر دعای خیرت و دلداریت

راحت لالا کن دخترم ، منو‌ که لایق ندونستی برات مادری کنم و لالایی بخونم ، فرصت ندادی اون همه لباس خوشگل که برات با عشق خریدم و تنت کنم و برام دلبری کنی ، حتما مادر خوبی نبودم عروسکم که زود برگشتی همون جایی که ازش اومده بودی.

امشب شب اولیه که تو خونه جدیدتی ، دوستت دارم خانم صورتی 🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸 

دخترم چشم خیرت دنبال مامان و بابا باشه و بدون عاشقانه دوستت داشتیم همیشه برامون دعا کن. ( دوشنبه ۹۸/۱/۵ ساعت ۱۲ توی خونه ابدیت جا گرفتی )

لالا کن دختر زیبای شبنم 

لالا کن روی زانوی شقایق
بخواب تا رنگ بی مهری نبینی

تو بیداریه که تلخه حقایق
تو مثل التماس من میمونی

که یک شب روی شونه هاش چکیدم
سرم گرم نوازش های اون بود

که خوابم برد و کوچش رو ندیدم
حالا من موندم و یه کنج خلوت 

که از سقفش غریبی چکه کرده
تلاطم های امواج جدایی 

زده کاشونمو صد تکه کرده
دلم میخواست پس از اون خواب شیرین

دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد
میون قلب متروکم نشونی 

دیگه از خاطره پیدا نمیشد

صدام غمگینه از بس گریه کردم 

ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست
نمیپرسه کسی هی در چه حالی 

خبر از آشنای تازه ای نیست
به پروانه صفت ها گفته بودم 

که شمعم میل خاموشی من نیست
پرنده رو درختم آشیون کن 

حالا وقت فراموشی من نیست
تو مثل التماس من میمونی 

که یک شب روی شونه هاش چکیدم
سرم گرم نوازش های اون بود 

که خوابم برد و کوچش رو ندیدم

راحت لالا کن دخترم ، منو‌ که لایق ندونستی برات مادری کنم و لالایی بخونم ، فرصت ندادی اون همه لب ...

ای وااااااااااااااای....بمیرم برا دل بیقرارت ساراجووووون

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝
2706