2726
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 102 پست
ایشالا تجربه نکنی بچه رفلاکسی از دهن و دماغ همزمان بالا میاره با شدت خیلی سخته

همه اشون اینطور نیستن 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه من شاید براتون خنده دار باشه،من میترسم یهوقت مثلا گوشی خوب قطع نشه،یا مثلا دستم بخوره جایی رو بگیرم یا دستم بخوره توی اینستا بره رو پخش زنده،بعد مردم بشنون با شوهرم دعوا کردنی😣😣یا حرفامو

فوبیای از دست دادن پسرم رسما دیونه شدم از فکرو خیال

این ترس و همه دارن از دست دادن عزیزان 

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
همه اشون اینطور نیستن 

رفلاکس شدید دیگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
فوبیای حرف زدن تو جمع کنفرانس دادن وووی نمیتونم اصن

منم همین بودم کنفرانس چیه اصلا نمیتونستم یه سوال تو کلاس بپرسم از شدت استرس بدنم واکنش نشون میداد تپش قلب میگرفتم و... کل دوران لیسانس جرات کنفرانس دادن نداشتم تو ارشد تو یه درس همه اجباری باید کنفرانس میدادن تو خونه واسه مامانم متنو ارائه میدادم کاملا تسلط پیدا کردم و بر خلاف چیزی که فکر میکردم به هیچ عنوان استرس نگرفتم انقدر مسلط بودم و با ارامش و اعتمادبه نفس کنفرانس دادم که استاد و بچه ها ازم تعریف کردن.ازون زمان اعتماد به نفسم خیلی بالا رفت تغییراتمو اطرافیانم کاملا حس کردن.خد پدر استادمو بیامرزه.پایان ناممو بدون هیچ استرسی دفاع کردم.

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار

تجمع مثلا مورچه، یا دیدن کپک ، به هم خوردن بادوم یا گردو 

اصلا حالم بد میشه بد جور دست خودم نیست 

مرگ ، مار ، خفگی تو آب ، برق گرفتگی ، تصادف وای کلی فوبیا دارم من اح اح 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
من بجز ترایپو، نیکتو فوبیا و کلاسترو لوبیا هم دارم

وای چه لاکچری چی هست حالا اینایی که گفتی 😂

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
چرا به همچین موضوعی فکر میکنی. راستی مشکل چشمای پسرتون چیه اگه ناراحت نمیشی بگو

نمیدونم واقعا سردرنمیارم من با اولین اقدام باردار شدم و بارداریمم خوب و بدون مشکل بود اما از همون زمان همش استرس اینو داشتم که خدای نکرده قلبش وایسه یا بند ناف خفه اش کنه دیگه الان که هفده ماهشه به اوجش رسیده شبا از استرس خوابم نمیبره به زور دم نوش بهارنارنج میخوابم .عزیزم چشمای پسرم وقتی کوچیکتر بود  انحراف داشت الان خداروشکر خوب شده دیگه هنوز امضامو عوض نکردم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2706