2726
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 102 پست
من بچه ندارم تجربه ندارم ولى بچه هاى فاميل رو خيلى كم بغل ميگيرم وقتيم بالا مياره هول ميشم جيغ ميزنم ...

ایشالا تجربه نکنی

بچه رفلاکسی از دهن و دماغ همزمان بالا میاره با شدت

خیلی سخته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خب ماشينو كه دم جوب نگه نميدارن😂😂

اگه نگه دارن چی اگه کفشم گیر کنه به لباس عروس با مخ بیام زمین چی 

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
2728
من فوبیای چیزای خال خالی و دون دون و برجسته دارم...حالا هرچی میخاد باشه این ویژگی رو داشته باشه حتی ...

ینی چی

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
وای منم سوتی زیاد میدم قشنگ فشار ناگهانی خون به صورتمو حس میکنم داغ میشم تپش قلب میگیرم افتضاحه

دقیقا منم همینجور میسم صورتم داغ میسه قرمز میشم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من بچه ندارم تجربه ندارم ولى بچه هاى فاميل رو خيلى كم بغل ميگيرم وقتيم بالا مياره هول ميشم جيغ ميزنم ...

فدات عزیزم مرسی🌼ولی سعی کن باهاش کنار بیایی چون خیلی اذیت میشی اصلا چیز ترسناک یا خطرناکی نیست 

🤍
من فوبیای چیزای خال خالی و دون دون و برجسته دارم...حالا هرچی میخاد باشه این ویژگی رو داشته باشه حتی ...

فک کنم مثل من ترایپوفوبیا داری

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
اگه نگه دارن چی اگه کفشم گیر کنه به لباس عروس با مخ بیام زمین چی 

نگه نميدارن بايد حواسشون باشه خودتم بايد حواست باشه بعدشم داماد مياد درو برات باز ميكنه اگه جوب باشه اولج اون ميفته بعد ديگه تو نميفتى😂

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

تنهایی😒،خفگی باگاز،بدزدنم😁😁😂😂😂،الان دیدم درورودی  خونه بابام بازه ،،،صدای موتورم میومد داشتم سکته میکردم تابستم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706