2726
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حيوانات هرچى باشه حتى پروانه ببينم سكته ميكنم ترس از تهوع هم دارم يكى كنارم بياره بالا مثل بيد ميل ...

اگه بچه ات بالا بیاره چی الان بچه من رفلاکس داره اگه تو جای من باشی چیکار میخوای بکنی

🤍
حيوانات هرچى باشه حتى پروانه ببينم سكته ميكنم ترس از تهوع هم دارم يكى كنارم بياره بالا مثل بيد ميل ...

همیشه اونایی که از حیوانات میترسن برام جای تعجب دارن خب آخه چرا کاری ندارن با آدم مخصوصا پرنده ها 😂

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
خودت بالا بیاری چی

تو زندگيم دو بار بالا اوردم 

انقدرررر گريه كرده بودمو ترسيده بودم كه هيچى نميخوردم 

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
تو زندگيم دو بار بالا اوردم  انقدرررر گريه كرده بودمو ترسيده بودم كه هيچى نميخوردم

واای چ فوبیای بدی

من در سال سه بار بشدت مریض میشم و بالا میارم 

فکر کن اگه این فوبیارو داشتم دیگه هیچ 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
همیشه اونایی که از حیوانات میترسن برام جای تعجب دارن خب آخه چرا کاری ندارن با آدم مخصوصا پرنده ها 😂

يه نوع فوبياست

مثلا ما هم اونايى كه از جاى بسته ميترسن درك نميكنيم در صورتى كه اونا ميترسن مثلا هوا كم بيارن درصورتى كه ما همچين ترسى نداريم

پرنده رو كه نگو من روزا كه گنجشكا ميان پامو تو بالكن نميذارم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
واای مار که نگووو جنگ هم همینطور  همش خواب میبینم جنگ شده 😭😭

منم خواب جنگ زیاد میبینم تعبیرش و نگاه کردم نوشته بود تو روز های آینده یه نگرانی برات پیش میاد که ذهنت و درگیر میکنه حال روحیت میریزه بهم واقعا هم همین میشه

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
2706