1147
1226
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

770 بازدید | 102 پست

من فوبیای اینو دارم که وقتی عروس شدم دوماد در ماشین و باز میکنه میخوام پیاده بشم بیفتم تو جوب 😨😨

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

این که فوبیا نیس 

فوبیای افتادن تو جوبه😂

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
1156

ارتقاع تاریکی خفگی

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

حيوانات هرچى باشه

حتى پروانه ببينم سكته ميكنم

ترس از تهوع هم دارم يكى كنارم بياره بالا مثل بيد ميلرزم

تو تنها نموندى كه حال دل بى قرارُ بفهمى ، عزيزت نرفته كه تشويش سوت قطارُ بفهمى، تو از دست ندادى بفهمى چيه ترس از دست دادن، جاى من نبودى بدونى چيه فرق بين تو و من، تو هيچوقت نرفتى لب جاده تا انتظارُ بفهمى، پريشون نبودى كه نگذشتن لحظه ها رو بفهمى، تو اونى كه رفته چى ميدونى از غصه ى جاى خالى؟ من اونم كه مونده چى ميدونم از قصه ى بى خيالى... خدايا به دادم برس جز تو اميدى ندارم 😔

تنهایی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1213

گير كردن تو آسانسور و مار لعنتى دراز تو تلويزيونم ببينم ميترسم ازش شب مياد به خوابم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖
1167

از دست دادن اطرافیانم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰
حيوانات هرچى باشه حتى پروانه ببينم سكته ميكنم ترس از تهوع هم دارم يكى كنارم بياره بالا مثل بيد ميل ...

اگه بچه ات بالا بیاره چی الان بچه من رفلاکس داره اگه تو جای من باشی چیکار میخوای بکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220