2737
2734
عنوان

بچه ها من برای اولین بار صورتمو اصلاح کردم بیاین ببینین چی شدم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5997 بازدید | 85 پست

گلابو بزار یخ بزنه کمپرس سردش کن با یخ گلاب مدام.یخ باعث میشه پوست اروم بشه 

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

با تادین یا الکل فقط ضدعفونی کن

دیگه بند ننداز مث من حساسه پوستت

اگه دست بزنی جوشها کلا لک میشن 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینطوریه

پوستم صاف و خوب بود بند انداختم گند زدم به پوستم هنوزم نتونستم درستش کنم 

اصن بهش دس نزن التهابه 

دستکاری بدترش میکنه

هميشه بعد از اصلاح صورت،صورتتو با آب خنك بشور و بعدش حتما يا گلاب بزن يا يكم خيار بزن يا يكم ادكلن بزن به پنبه بزن به پوستت.بند بندازي خيلي بهتره

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2731

منم دقیقا همین بلا سرم اومد چند وقت پیش .کاری که الان میتونید بکنید اریترومایسین یا کلیندامایسین از داروخانه بگبرید. برنید ب جوشاتون قبلشم بشورید صورتتون رو .

با کرم و پنکک پوشیده میشه اونقدرا که ادم خودش حساسه بقیه نمیفهمن با ارایش البته

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
2738

برو ژل سینره بخر با یه پماد کیلیندا مایسن اسمش دقیق یادم نیست من زدم عالی بود ،،،عرق کاسنی بخور با گلاب بزن

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706