2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شوهرت بخاطر رابطه میزدت؟ شما واژینیسموس بودی یعنی انقباض غیر ارادی عضلات مهبل داشتی اون بیشع ...

اره  داشت ولی گیرداده بود لج میکنی چون دلم ب ازدواج باهاش نبود فکر میکرد لج میکنم با اینکه رابطمون کامل بود فکر میکردنمیذارم ک باکره بمونم خونابه رو هم قبول نداش ببخش رک گفتم

ن نبرد هیچوقت انقدر ادامه داد ک دیگه هرشب تا صب نشسته به خودم میپیچیدم و زار میزدم ب جای دکتر بهم‌گرمی میدادن جای کابلایی ک زده بود گوشت اضافی میاورد

ن نکردم ینی جرات نمیکنم دوباره ازدواج کنم

2728
خداروهزار مرتبه شکر

وای اجی من مردم پیت شما را خوندم که....

ایشالا ی بلای جبران ناپذیری براش بیفته می سگ واق واق کنه

ایشالا بهتریننننن ها برای تو اتفاق بیفته😍😍

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
وای اجی من مردم پیت شما را خوندم که.... ایشالا ی بلای جبران ناپذیری براش بیفته می سگ واق واق کنه ا ...

منظورم پیام بود،،شرمنده

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
قربونت برم دعای هر شب و روزمه ی بلایی سرش بیاد دلم خنک شه

مطمئن باش سخت میمیره اشغال عوضی حیوان نکبت

ببخشید اعصابم ریخت بهم

ما کشتی میگیریم باهم خیلی وقتها،از رو عصبانیت نیست اصلا.تو دعوا هم من معمولا شیلنگ تخته میندازم هول میدم اونم نگاه میکنه ولی در هر دو صورت خودم کبود میشم کلا سریع کبود میشم یه بار زدم به تخته سینش با مشت دستم ورم کرده بود درد می کرد تا یک هفته بعد همسرم هیچیش نشد 

2706