2410
2553
ی بار بهش گفتم میخوام جدا بشم ی سیلی ازش خوردم😞

منم يبار گفتم ميخوام ازت جداشم در حد مرگ زدتم

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین رابطمون زوری بود بعدش من مریض شدم و حین رابطه پاهام قفل میشد از درد فکر میکرد لج میکنم میگفتم ...

وای یا علی یعنی به خاطر رابطه دست روت بلند میکرد چرا به زور بود

همه چی درست میشه 
2456
اولین رابطمون زوری بود بعدش من مریض شدم و حین رابطه پاهام قفل میشد از درد فکر میکرد لج میکنم میگفتم ...

ای وای بر من   چقدر دلم میخواد  باهات یه درد دل حسابی بکنم  حرفای مگو رو بهت بزنم  روزای بد   خیلی بد   خدای من..... من میرم تا حالم خراب نشده

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
شما دیگه خیلی ترسو بودی جونم😐یکم کلاس غلبه بر ترس برو  آدم از یه سوسک انقد میترسه؟ هیولای ۲ ...

اخه من خونوادمم پشتم نبودن طردم کرده بودن کم سنم بودم ن گوشی داشتم ن اجازه بیرون رفتن 

2714

نه اصلا تا حالا کتکم نزده

ولی دستم بشکنه من دو سه بار تو دعوا بهش سیلی زدم، اونم هیچی نگفت، فقط گفت آروم شدی؟

یادم میاد حالم از خودم بهم میخوره  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
اخه من خونوادمم پشتم نبودن طردم کرده بودن کم سنم بودم ن گوشی داشتم ن اجازه بیرون رفتن  

یعنی شوهرت بخاطر رابطه میزدت؟

شما واژینیسموس بودی

یعنی انقباض غیر ارادی عضلات مهبل داشتی

اون بیشعور تحصیلات و سواد و اینا نداشت؟

شما دکتر رفته بودی برای مشکلت؟

الان ازدواج کردی؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببخش اگه ناراحتتون کردم

نه عزیزم این چه حرفیه الان واقعا زندگی و کار و همسر و خوانواده و عشق و خلاصه همه چیز زندگیم عالیه   آرزو میکنم بهترین ها برات اتفاق بیوفته 😘😘😘😘😘

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
نه اصلا تا حالا کتکم نزده ولی دستم بشکنه من دو سه بار تو دعوا بهش سیلی زدم، اونم هیچی نگفت، فقط گفت ...

شمام کنترل کن خودتو😐

مرد و زن نداره که

کسی که سیلی میزنه و کلا کتک میزنه دستش هرزه و تعادل روانی نداره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
وای یا علی یعنی به خاطر رابطه دست روت بلند میکرد چرا به زور بود

اره فقط دو دلیل داش کتکاش ۹۰ درصد رابطه ده درصدم ک اواخر خواهر برادرم ز میزدن شک کرده بودن بهش ز میزدن ک با من حرف بزنن میگفت باید بد حرف بزنی فششون بدی دیگه ز نزنن

.خ راجبش گفتم تو سایت همون اولم دلیل ازدواجمون تج...ز بود خونوادم طردم کردن نخواستنم چون ی کاری کرده بود همه فکر کردن اون سه روزو خودم باهاش رفتم مجبورم کردن باهاش عقد کنم بعد از جلو محضرم گذاشتن رفتن تا موقعی ک فرار کردم و دوستاش از شکایت تزسیدن و رفتن ب بابام گفتن پشیمونیم ما فکر کردیم دخترتون خودش میخواد باهاش بیاد سردخونه تازه فهمیدیم فلانی بزور اورده بودتش اونجا بابام فهمید چی به چیه پشتم دراومد طلاقمم گرفت

2706