1147
44
شما دیگه خیلی ترسو بودی جونم😐یکم کلاس غلبه بر ترس برو  آدم از یه سوسک انقد میترسه؟ هیولای ۲ ...

اخه من خونوادمم پشتم نبودن طردم کرده بودن کم سنم بودم ن گوشی داشتم ن اجازه بیرون رفتن 

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
اخه من خونوادمم پشتم نبودن طردم کرده بودن کم سنم بودم ن گوشی داشتم ن اجازه بیرون رفتن  

یعنی شوهرت بخاطر رابطه میزدت؟

شما واژینیسموس بودی

یعنی انقباض غیر ارادی عضلات مهبل داشتی

اون بیشعور تحصیلات و سواد و اینا نداشت؟

شما دکتر رفته بودی برای مشکلت؟

الان ازدواج کردی؟

❤ای جان‌ِ جانان دوستت دارم❤بالاتر از جان دوستت دارم❤️
ببخش اگه ناراحتتون کردم

نه عزیزم این چه حرفیه الان واقعا زندگی و کار و همسر و خوانواده و عشق و خلاصه همه چیز زندگیم عالیه   آرزو میکنم بهترین ها برات اتفاق بیوفته 😘😘😘😘😘

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
نه اصلا تا حالا کتکم نزده ولی دستم بشکنه من دو سه بار تو دعوا بهش سیلی زدم، اونم هیچی نگفت، فقط گفت ...

شمام کنترل کن خودتو😐

مرد و زن نداره که

کسی که سیلی میزنه و کلا کتک میزنه دستش هرزه و تعادل روانی نداره

❤ای جان‌ِ جانان دوستت دارم❤بالاتر از جان دوستت دارم❤️
1189
وای یا علی یعنی به خاطر رابطه دست روت بلند میکرد چرا به زور بود

اره فقط دو دلیل داش کتکاش ۹۰ درصد رابطه ده درصدم ک اواخر خواهر برادرم ز میزدن شک کرده بودن بهش ز میزدن ک با من حرف بزنن میگفت باید بد حرف بزنی فششون بدی دیگه ز نزنن

.خ راجبش گفتم تو سایت همون اولم دلیل ازدواجمون تج...ز بود خونوادم طردم کردن نخواستنم چون ی کاری کرده بود همه فکر کردن اون سه روزو خودم باهاش رفتم مجبورم کردن باهاش عقد کنم بعد از جلو محضرم گذاشتن رفتن تا موقعی ک فرار کردم و دوستاش از شکایت تزسیدن و رفتن ب بابام گفتن پشیمونیم ما فکر کردیم دخترتون خودش میخواد باهاش بیاد سردخونه تازه فهمیدیم فلانی بزور اورده بودتش اونجا بابام فهمید چی به چیه پشتم دراومد طلاقمم گرفت

یعنی شوهرت بخاطر رابطه میزدت؟ شما واژینیسموس بودی یعنی انقباض غیر ارادی عضلات مهبل داشتی اون بیشع ...

اره  داشت ولی گیرداده بود لج میکنی چون دلم ب ازدواج باهاش نبود فکر میکرد لج میکنم با اینکه رابطمون کامل بود فکر میکردنمیذارم ک باکره بمونم خونابه رو هم قبول نداش ببخش رک گفتم

ن نبرد هیچوقت انقدر ادامه داد ک دیگه هرشب تا صب نشسته به خودم میپیچیدم و زار میزدم ب جای دکتر بهم‌گرمی میدادن جای کابلایی ک زده بود گوشت اضافی میاورد

ن نکردم ینی جرات نمیکنم دوباره ازدواج کنم

1179
1183