1147
648
عنوان

شوهرم با لگد زدم و موهامو کشید

32339 بازدید | 505 پست

هیچ مشکلی باهم نداریم الان ک از مهمونی اومدیم دیدم بارونه دلم خواست برم تو پارک سر کوچه پنج دقیقه بشینم دوسه بار صداش زدم گفتم بیا بریم نیومد..خونه مادرشوهرم اینا هستیم.دیدم نمیاد هندزفزی امو بردم رفتم تو حیاط ک یکم بمونم زیر بارون چون خیلی دوست دارم بارونو...اومد گفت بیا برو تو گفتم نشستم هوا خوبه..چندبار گفت بیا برو تو بعدش اومد گوشی مو با خودش کشید برد و هندزفری امو هم پاره کرد پرت کرد تو صورتم...دوبارهم نرفتم تو بعدش دوباره برگشت دید من نمیام موهامو کشید با لگد زد تو پام...بخدا خیلی همو دوس داریم نمیدونم چش شد..داریم دق میکنم ک دلش اومد دست روم بلند کنه

اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

هیچوقت اینجوری نبود ..

کفر هم گفت بخدا دارم می میرم دیگه نمیتونم باهاش زندگب کنم 

اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

میخوام قهرکتم برم خونه بابام و طلاقمو بگیرم

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
8

طلاقمو میگیرم مگه برده اشم که دست روم بلند کرده قلم دستشو میشکنم

اولا اینکه این کارو کرد بیجا کرد این به کنار. دوما شما خیلی لجبازی اینم به کنار. سوما خوابم میاد خودم میرم کنار 😐

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1179

عزیزم خب چرا فیریک زدی اخه 

گفته بیا توو میرفتی 

فک نکنی طرفشو میگیرم ها 

از این نظر میگم که مردا کلا قاطی دارن یه چیز و 3 بار بگن گوش ندی پریود میشن

مرد بودن عیب نیس بیماری ست

اومده بودم نی نی سایت در اولین قدم میخواستم خودمو لایک کنم نمیشد   
خوب عزیزم چرا انقد لجبازی کردی که حتمابمونی بیرون وقتی میگه بیاتو خوب میرفتی چه اصراری بود حالا زبر ...

دلم میخواست بمونم خب چیه مگه گناهه

میخوام قهرکتم برم خونه بابام و طلاقمو بگیرم

با هر دعوا وبحثی مییشه طلاق گرفت واقعا؟فک میکنی طلاق انقد راحته که انقد راحت اسمشو میاری ؟بنظرمن توهم خیلی لجبازی کردی گاهی اوقات خوبه که حتی اگه تو مقصر نباشی کوتاه بیایی تا فضا اروم بشه بعد حرف بزنید

تا خدا با من است زمانه با من است .
1178