2733
2734

از خونه بیرون اومدنتم اشتباس

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگوبگوو  خودم هیچ وقت نتونستم با کسی دردودل کنم اما حرف همرو گوش میدم

عین من هیچ وقت نتونستم حرف دلمو بزنم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

ت نباید از خونه بیایی  بیرون اگرم دعواتون میشه اون باید بره چون نو یه زنی و هیچ وقت نباید غرورتو بشکی 

ولی بشین با همسرت حرف بزن قانعش کن ک از دروغ بدت میاد

👈زندگیـ،راضیـ نگهـ داشتنـ ،همهـ نیستـ👉
عین من هیچ وقت نتونستم حرف دلمو بزنم

هعی خدایااا همهفکر میکنن من هیچ غمی ندارم اما نمیدونن من پرم از ناراحتی و همه روی هم جمع شدن 😊

👈زندگیـ،راضیـ نگهـ داشتنـ ،همهـ نیستـ👉
هعی خدایااا همهفکر میکنن من هیچ غمی ندارم اما نمیدونن من پرم از ناراحتی و همه روی هم جمع شدن 😊

دقیقا کلی مشکلات دارم و از بس به روم نیاوردم یه بارم که ازشون حرف میزنم هیچکی باور نمیکنه

2706