2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه بیاید لطفا

95 بازدید | 9 پست

سلام , من یه دختر 4ماهه دارم , گاهی اوقات که داریم غذا میخوریم دخترم ما رو نگاه میکنه و دهنشو هی باز و بسته میکنه ( انگار یه چیزی بمکه) , بعد اطرافیان میگن میبینه شما غذا میخورید گوشتت میریزه ( لاغر میشه ) , شما تجربه ای دارید ? اصلا بچه تو این سن متوجه میشه که ما غذا میخوریم ?

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

اره متوجه بوی غذا میشه و گشنه میشه 

بچه من م همیشه تا سفره پهن میشد غذا میومد گریه میکرد شیر میخواست

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه میشه ولی بهش اصلا قبل ۶ ماه هیچی نده مگر دکترش بگه.چون معدش اذیت میشه 

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2731
اره متوجه بوی غذا میشه و گشنه میشه  بچه من م همیشه تا سفره پهن میشد غذا میومد گریه میکرد شیر م ...

واقعا? از کسی هم شنیدید ? یعنی دلش میخواد ?

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
متوجه میشه ولی بهش اصلا قبل ۶ ماه هیچی نده مگر دکترش بگه.چون معدش اذیت میشه 

نمیدم , فقط میگم اگه دلش میخواد جلوش نخوریم , گناه داره بچه ام 😞

واقعا? از کسی هم شنیدید ? یعنی دلش میخواد ?

مامانم و مادر شوهرم گفتن 

گشنه میشه 

غذای سفره ک نمیشه بهش داد همون شیر بده یه نوک سوزن هم طعم غذا رو بزاری دهنش ب جایی بر نمیخوره

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
مامانم و مادر شوهرم گفتن  گشنه میشه  غذای سفره ک نمیشه بهش داد همون شیر بده یه نوک سوزن ...

مرسی عزیزم 😘

2738
نمیدم , فقط میگم اگه دلش میخواد جلوش نخوریم , گناه داره بچه ام 😞

آره حتما میفهمه بچه منم اینجوری بود

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝