2726
عنوان

خدایاازدست شوهرم خستم

298 بازدید | 14 پست

خونمون تویه ساختمونه بامادرش همش میره میادحسرت یه فیلم دیدن باهم به دلمه العان اونجابوداومدیه ساعت دوباره رفت خستم ازدستش کاش یه بارمیرفت زیادمیمونددیوونم کرده

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انقدر ننه ای بود زن نمیگرفت خب

به خداخستم خداهم کمکم نمیکنه یه باررفتیم بازم برگشتیم انقدبهش گفتم خره نمیفهمه

عزیزم سخت هس اما سعی کن برات مهم نباشه شما برا خودت فیلم بزار ببین وقتی ببینه شما تنهایی حال خودتو خ ...

مریض شدم منم حساس شدم تابیادساعتونگاه میکنم خداجوابشوبده داغونم

هیچکی اندازه من حرف تورو درک نمیکنه.. یعنی خاک بر سر اون پدرمادرایی که بلد نیستن چطوری پسرشون رو زن بدن و همش انتظار دارن پسرشون ور دلشون باشه.. ایقد سر این موضوع ذعوا کردم که منم خسته شدم دقیقا یکساله یه شام و عصری خونه خودمون نیستیم

.   
اشتباه نکن برای چی گریه میکنی خودتومریضوپیرمیکنی اون واسش مهم نیس توام واست مهم نباشه اگه بچه داری ب ...

باباازحدگذشته همشم میگه بروخونه مامانت یه روزبمون تابااوناباشه من اخه چیم تواین زندگی 

منم شوهرم خیلی بچه ننس انقدکه۵ساله همش توجنگ ودعواییم اخرم منوفروخت ب مادرش بااینکه بچه دارم منوبچموتک وتنهامیذاره ده روز میره شهرستان پیش مادرش مثل امشب ک تنهام باید فاتحه همچین مردایی روخورد درسته سخته ولی باید قوی باشیم پاروی دلمون بذاریم داغونم ولی میخوام قوی باشم بهش فکرنکنم گورباباش

اشتباه نکن برای چی گریه میکنی خودتومریضوپیرمیکنی اون واسش مهم نیس توام واست مهم نباشه اگه بچه داری ب ...

اره واقعا وقتی ی زن براشوهرش مهم نیس وبخاطر بچش مونده زن هم باید خودشو قوی کنه بایچش بگذرونه ب اون مرد محل نده انقد ک توحسرت بمونه

2706