2733
2734
عنوان

مامانا

179 بازدید | 25 پست

پسرم سرفه میکنه چند روزه پلارژین کیدز میدم امروز دوباره بردمش دکتر گفت همینو ادامه بده

ولی حس میکنم زمانی که میخوره بعدش سرفه هاش بیشتر میشه.آبم میدم بعدش

نمیدونم یعنی قطعش کنم؟

همیشه همینو میدادم ولی این بار عجیب شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قفسه سینشو چرب کنید . 

پسره منم اینجوریه منکه چیزی نمیدم فقط پودر روتارین میدم . که همون 4تخم و یه چیرای دیگه اس . 

فقط تو خواب  سرفه میکنه . 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
2728
2738
صبح بهش دادم ولی عصر دیگه گول نخورد هر کار کردم نخورد

خو با عسل شیرنیش کنید . پسره من عاشق تخم شربتی این چیراس

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
خیلی بددارو و بد غذاست گریمو دراورده با التماس اینارو خورده میره زیر میز نهار خوری قایم میشه

خو خوابید قفسه سینشو تا حای گلو با روغن زیتون یا بنفشه چرب کنید . گرم بشه واقعااا تاثیر داره . 

2706