2733
2734
عنوان

فرنگی یا ایرانی مسئله این است

3091 بازدید | 42 پست

کدوم رو ترجیح میدی معایب و محاست هر دو رو بگید ؟‌

به همه دوستانی که ایرانی استفاده میکنن پیشنهاد میدم برید سراغ فرنگی چون تو سن بالا اصلا امکان استفاده از ایرانی نیست و اگر قرار باشه تو پیری از فرنگی استفاده کنید پس از همین الان برید سراغش زانو هاتون هم سالم میمونه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خونه خودمون فرنگی ولی جاهای دیگه به هیچ عنوان نمیتونم از دستشویی فرنگی استفاده کنم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

اگه بگم من بلد نیستم توالت فرنگی رو نمیخندین😅😅

جدا اصلا برام قابل درک نیست چطوری میشه طهارت گرفت و اصلا چطوری قضای حاجت کرد

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
اگه بگم من بلد نیستم توالت فرنگی رو نمیخندین😅😅 جدا اصلا برام قابل درک نیست چطوری میشه طهارت گرفت ...

منم بلد نیستم خواهر!! خوشمم نمیاد اصلا😄

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
اگه بگم من بلد نیستم توالت فرنگی رو نمیخندین😅😅 جدا اصلا برام قابل درک نیست چطوری میشه طهارت گرفت ...

فهمیدی به منم بگو 😆😂😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2706