2726
وقتی میگم یاد اون دوران سختش میوفته و کاملا میره او خودش وقتی اینجوری میشه میفهمم اگه نرم پیشش تا صب ...

آره واقعا...

منم ی جورایی درگیر همین عشق زیادی و مشکلات قبل از ازدواجمونم 

بابام خیلی با ازدواج ما مخالف بود خیلی سنگ انداخت جلوی شوهرم یادمه وقتی جشن عقدمون بود اومد دم آرایشگاه دنبالم یکم ک دور شدیم از آرایشگاه پارک کرد کنار خیابون و شروع کرد زار زار گریه کردن و میگفت من تو رو خیلی سخت بدست آوردم و هیچوقت باباتو نمیبخشم

الانم با بابام قهره سر چیزای مسخره چون هنوزم کینه همون موقعها تو دلش مونده

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
پوستش نازكه و همش جاي ناخن هام رو بدنشه.فك نكني ساده هستا و من بدم هاااا???!!!!نههههه خيلي با سياسته ...

عزیزم   منم اوایل ازدواج میزدم شوهرمو ولی واقعا دیدم خودمو خسته میکنم همه دستام کبود میشد و اون هیچیش نمیشد  

منم تاکتیکمو عوض کردم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا... منم ی جورایی درگیر همین عشق زیادی و مشکلات قبل از ازدواجمونم  بابام خیلی با ازدو ...

درست میشه ب مرور زمان 

منم مث تو بودم 

الان بابام عاشق شوهرمه نمیدونی چیکار براش میکنه ولی شوهرمم کینه ای نیس از بابام ناراحت نیس اصلا 

یکم بگذره درست میشه

2728
درست میشه ب مرور زمان  منم مث تو بودم  الان بابام عاشق شوهرمه نمیدونی چیکار براش میکنه و ...

انشااله عزیزم   

من خیلی ناراحتم ب خاطر روابط تیره شوهرم و خانوادم

شوهر من ب شدت کینه ای هس و پدرم ب شدت مغرور و همین اخلاقاشون از هم دورشون کرده

منم اولش یکم داد میزنم عصبی میشه  ....منم کلا دیگه قهر میکنم تا ۳ ۴ روز بعد دلم نرم میشه.....البته اون هروز منت میکشه ها ولی باید کمی بگذره ک حرصم بخوابه و بفهمونم بهش ک چقدر حرف یا کارش ناراحت کننده بود

منم اولش یکم داد میزنم عصبی میشه  ....منم کلا دیگه قهر میکنم تا ۳ ۴ روز بعد دلم نرم میشه.....ال ...

وای سه چهار روز قهر زیاده ک...

شما خیلی ناز داری خانوم   

انشااله عزیزم     من خیلی ناراحتم ب خاطر روابط تیره شوهرم و خانوادم شوهر من ب شدت کینه ...

تنها راه حل خودتی 

بگو باباها هنینن دیگه 

بگو تو هم دختر دار شدی همینجوری حساسی 

ازین طرف رو شوهرت کار کن 

ازون طرف رو بابات 

ب مرور زمان بابات خوبیای شوهرتو بببینه کوتاه میان 

و فراموش میکنن اون دورانو

تنها راه حل خودتی  بگو باباها هنینن دیگه  بگو تو هم دختر دار شدی همینجوری حساسی  ا ...

من خیلی سعی میکنم ولی فعلا ک نتونستم کاری انجام بدم

همش میگم زمان ک بگذره کدورتا کم رنگتر میشه و فراموش میکنن 

با برسش مو هامو شونه میزنم خیلی حال میده 

اصلا دلم خنک خنک میشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
 خخخخخخ حالا اونقد منت میکشه ی کلمه جوابشم نمیدم نگاهشم نمیکنم هی میاره خودشو جلو چشمم منم چشام ...

عزیزم     بنده خدا شوهرت

من خیلی سعی میکنم ولی فعلا ک نتونستم کاری انجام بدم همش میگم زمان ک بگذره کدورتا کم رنگتر میشه و فر ...

اره یادشون میره 

ولی تو فقط سعی کن اختلاف و کدورتی بین شون ایجاد نشه 

2706