2733
2734
عنوان

چرا پسرا نمیان دردو دل کنن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اونا از تنهایی  تنها موندن و فرزند نداشتن هراسی ندارن

نه اونقدر ولی پسرا اکثرا نزدیکای چهل که میشن ی مقدار تازه هول برشون میداره وقتی که دیگه تمام عشق و حابشون رو کردن

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
یعنی اونا از تنهایی  تنها موندن و فرزند نداشتن هراسی ندارن

تنهاموندن بهتراز بیچاره شدنه اخه کدوم ادم عاقلی خودشو میندازه توچاه بااین خرج و مخارج من بودم خودمو عقیم میکردم تااخرعمر بدون دردسر تنها زندگی میکردم

2731
واقعیت اینه که راضی هستن از مجردیشون ،مثل دخترایی  که مستقل هستن راضی هستن از مجردیشون

نه اصلا یع معلم خانم میشناسم 34 سالشه خواستگار نداره گفتع فقط یکی باشه باهام ازدواج کنه فقط کار و سوادش هیچ براش مهم نیست😐زن ها بیشترشون دوست دارن شوهر کنن اصلا ربطی به شغل داشتن نداشتن نداره متاسفانه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
نه اصلا یع معلم خانم میشناسم 34 سالشه خواستگار نداره گفتع فقط یکی باشه باهام ازدواج کنه فقط کار و سو ...

اگر خرجمم میده قول میدم شوهرخوبی براش باشم والااا از زن بودن که چیزی عایدمون نشد

فقط ما زناییم که یکسره حرف میزنیم ، تاحالا ندیدم یکی بیاد از مادر زن بگه

مرحبا برا حرفی که زدی راستی چقدر دنیاهامون باهم فرق داره

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
نه اصلا یع معلم خانم میشناسم 34 سالشه خواستگار نداره گفتع فقط یکی باشه باهام ازدواج کنه فقط کار و سو ...

نمیگم خانمای شاغل اصلا به فکر شوهر کردن نیستن ولی به نسبت خانمایی که شاغل نیستن خیلی کمتره علاقه شون به ازدواج .البته خانم شاغل صرفا ی خانم مستقل نیست من بیشتر منظورم خانمای مستقل بود که همه زندگیشون خلاصه نمیشه به شوهر کردن.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

دخترها از خدا فقط ی شوهر میخوان

بعد از شوهرشون کل دنیا رو😂😂😂

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
2706