2726

بیاین خواهرا دورهم باشیم 

هم دیگه رو دل داری بدیم😐😔🤕😓

ما ماشین نداریم با بچه کوچیکم که با اتوبوس و مترو سخته این ور اون ور،، 

خلاصه عید خونه نشینم تقریبا

جاهای دیدنی شهر خودمم نمیتونم برم.😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسنپ زیاد گرون نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

ادم فقط دلت خوش باشه من الان یکی از ماشینای گران قیمت رو دارم ولی امسال تااولین میدون کنار خونمون هم نرفتم 😔😔😔😔😔😔

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

ما هم ماشین نداریم. خیلی سخته. شاید آدم بخواد دیر برگرده واسه همین اسنپ همیشه گیر نمیاد

پیج فروش لباس مجلسی و اسپرت با قیمت مناسب و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران http://instagram.com/_u/kolbeh_shop

ما هم هفت ساله بی ماشینیمدپراید شده برام معجزه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706