2733
2734
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه

3191 بازدید | 111 پست

دوستان لطفا خواهرانه راهنماییم کنید اینجا کسی بوده یا حتی کسی رو میشناسید با یک مرد مطلقه ازدواج کرده باشه و زندگی خوبی داشته باشه 

به شرط اینکه اون اقا وضع مالی خیلی خوب و جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشه و توی تحقیقات هم ازش تعریف بشه و پیش خانواده ی قبلی همسرش هم که برید گفته باشن اینا هر دو ادمای خوبی بودن فقط به درد همدیگه نمیخوردن

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه دختر مجرد هستی وتاحالا ازدواج نکردی شاید اینکار به صلاحتون نباشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

به نظر من غیر از تحقیقات حتما پیش مشاور هم برید خیلی کمکتون میکنه تو انتخاب

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2738
پیش خودش که نه ولی پیش باباش رفتم گفت هر دو خوب بودن ولی به درد همدیگه نمیخوردن

ببین هیچ زنی الکی طلاق نمیگیره ببین مرده چیکار کرده زنشو که باعث شده راحت طلاق بگیره خود من در حال طلاق گرفتنم واقعا شوهرمو از ته دلم دوست دارم و عاشقشم و لی یه رفتارای غیر قابل تحملی داره که اصلا نمیتونم تحملش کنم ک در شرف طلاقم شوعرم خیلی پاک و سربه زیره و معتادم نیست پولم داره

پیش خودش که نه ولی پیش باباش رفتم گفت هر دو خوب بودن ولی به درد همدیگه نمیخوردن

فقط و فقط تا با همسر قبلیش صحبت نکنین... هیچی نمیشه گفت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706