2737
2734

دخترم ۱۱ ماهه هست امروز اینقدر با دو دست به سرش می زد گوشش رو زخمی کرد. نمی دونم چرا این طوری می کنه؟ چند وقت پیش بردم دکتر گفت به خاطر دندونه، از اونجا اومدم یکی دراورده،  ولی هنوز میزنه، دندانهای قبلی جفتی در اومدند یعنی ممکنه جفت دندون جدیده در بیاد؟ یا مشکل دیگه ای داره؟ 

چون وقتی دفعات اول زده عکس العمل سریع و شدید نشون دادی فهمیده که با این روش به خواسته اش میرسه یا جلب توجه میکنه

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قدیمی های ما میگن میخواد زبونش باز بشه، چون نمیتونه کلماتی که میخواد رو ادا کنه و مفهومش رو به ما برسونه و مثل ما حرف بزنه میزنه تو سرخودش دختر منم ۱سال و دوماهشه گاهی همینطوری میکنه

تیکر تولد یکسالگی دخترم  
2728

بگم کلا خیلی بداخلاق شده همش باید بغلش کنیم یک لحظه زمین باشه جیغ می زنه، بعضی وقتا هم وقت شیر خوردن دو میک می زنه ول می کنه باز دوباره می گیره، دکتر همه جاش رو چک کرد حتی تست ادرار هم گرفت چیزی ش نبود . پس چرا این کارا رو می کنه😥

قدیمی های ما میگن میخواد زبونش باز بشه، چون نمیتونه کلماتی که میخواد رو ادا کنه و مفهومش رو به ما بر ...

اینقدر تلاش می کنه حرف بزنه ولی نمی تونه بعضی وقتا آخرش جیغ می زنه. راست می گید شاید از اون باشه.

چون وقتی دفعات اول زده عکس العمل سریع و شدید نشون دادی فهمیده که با این روش به خواسته اش میرسه یا جل ...

اصلا خواسته ای نداره، راه میره می زنه، من می ترسم جایش درد بکنه من نفهمم.