2726

بچه ها الان تو بدترین حال ممکن هستم ولی خب از شدت حال خراب یهو ی چیزی یادم افتاد خندم گرفت 😑

اینکه مثلا ی زن و مردی ک باهم مشکل دارن (ی لحظه خودمو همسرمو تصور کردم خیلی باهم مشکل داریم ولی خب همو دوست داریم) رفتن دادگاه ک جدا شن ولی یهو موقع امضا کردن چشمشون میخوره بهم و خندشون میگیره و به جای امضا کردن حکم طلاق دست همو میگیرن و از دادگاه فرار میکنن بعد حالا

چهره اون دو نفر 🏃‍♀️🏃‍♂️😁😁😁

چهره شاهدا🙋‍♂️😐😐😐😐

چهره قاضی🤦‍♂️🤷‍♂️😳😳 🤐🤐🤐

خیلی بامزه اومد به نظرم خخخخ😂😂

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂وای عالی بود

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2728

اینکه تعریف کردی راستع؟؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

حالا من میگم زن و مردایی که جدا میشن

خب خیلی از هم چی میدونن 

😂فک کن تو خیابون همو ببین زنه مرده رو ببینه 

بگه مردشور ریختشو ببرن مرتیکه چیزو، 😐😂😂😂

یا مرده ی چی بگه😐😂

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای اگر عشقِ مرا وارونه تعبیر کند❤💔در جوانی غم او سخت مرا پیرکند ❤️‍🩹مرز ویرانی و دیوانگیم نزدیکست 🥲🍒https://abzarek.ir/service-p/msg/1810742🍒شما چال لُپ دارین؟👀 ما ترقوه و چالِ گردن🤍😌🍓۲۹ سالگی ایز لودینگ ...🎈👼 https://abzarek.ir/service-p/msg/1806339🍓تو گناه منی بی گناه منی💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷
حالا من میگم زن و مردایی که جدا میشن خب خیلی از هم چی میدونن  😂فک کن تو خیابون همو ببین زنه ...

خخخخ 

اره بگه با اون چیز بیخودت 

مثلا ی ساعت میکشه راست شه 😁😁

خخخخ  اره بگه با اون چیز بیخودت  مثلا ی ساعت میکشه راست شه 😁😁

یا مثلاً مرتیکه گوزو اختیار بادش هم دست خودش نبود  

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

منم از این فکرا زیاد میکنمو میخندم. شوهرم خیلی شوخه و اذیتم میکنه یبار داشت لبه ساختمون که میساختیم پایینو نگاه میکرد.. اونموقع بچمم تازه یاد گرفته بود یچیزی که میفتاد میگفت اتاد ( افتاد)... رو زانوهاش نشسته بود سر به سرمم گذاشته بود دلم پر بود یهو گفتم برم هولش بدم بیفته..  بعد قیافشو تجسم کردم. و اون لحظه بچم که کنارم بودو صد در صد میگفت بابا اتاد ( افتاد)  

منم از این فکرا زیاد میکنمو میخندم. شوهرم خیلی شوخه و اذیتم میکنه یبار داشت لبه ساختمون که میساختیم ...

ای جااااااااانم😋❤

بچتو بخورم انقد شیرینیه 

از محالاته😅

باور کن شده اینجوری 

میخوای ی تاپیک‌بزن بپرس ببین شده یانه 

چون من تازه تاپیک زدم نمیشه ولی بزن ببین شده 

یه بار داشتم سخنرانی قرائتی رو گوش میدادم میگفت مهریه های عجیب غریب نزارید یه خانومی مهرشو هزار و سیصد و خورده ای بوس گذاشته بود بعد موقع طلاق وقتی میخواسته جداشه و مهرشو ببخشه شوهره اصرار میکرده نه بیا بیا میخوام مهرتو بدم😀

نمیدونم جدی میگفت یا نه ولی کلی خندیدم😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706