2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم این درد دارم البته کلیه راست من مشکل داره کل پهلو دلم درگیره

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
من خودم ٥هفتم از ديشب دارم از كمر درد ميميرم نميدونمم بايد چيكار كنم

درد کمر چطوریه من مونده هنوز چن روز ب موعدم حس میکنم کمرم درد میکنه درد سینم داره خوب میشه فقط کمرم. حس میکنم میخوام پری شم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2738
من خودم ٥هفتم از ديشب دارم از كمر درد ميميرم نميدونمم بايد چيكار كنم

هفته های اول طبیعیه واسه لانه گزینیه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
درد کمر چطوریه من مونده هنوز چن روز ب موعدم حس میکنم کمرم درد میکنه درد سینم داره خوب میشه فقط کمرم. ...

گودي كمرم تير ميكشه و ميگيره ول ميكنه

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
گودي كمرم تير ميكشه و ميگيره ول ميكنه

اها من اینجوری نیستم حس میکنم کمرم بی حسه میخوام پری شم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
من دارم پنج ماه رو تموم میکنم 

عزیزم احتمال زیاد اسپاسمه و اینکه پهلوت گرم نگه دار، درد بدون توقف در ناحیه ی دل و کمر نیاز به دکتر داره اگه دردهات مکرر هست مراجعه کن

2706