2733
2734

الان شش ماه و یک هفته شده سنش.امروز بعد از شش روز شکمش کار کرد و باکلی درد و گریه و جیغ.

میخوام ببینم از حالا به بعد بهش غذا چی بدم؟توی این یک هفته فرنی دادم که شیر خودمو میذیختم توش.

سوپو شروع کنم؟چیا توش بریزم که دیگه یبوست نشه.البته که روغن زیتون براش میریزم...خیلی عصه خوردم برای کوچولوم

خدای عزیزم دوست داشتنی های منو برام نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبق برنامه غذایی برو جلو فعلا زوده برا سوپ همون روغن زیتون بده بهش عرتی هم زیاد نده روزی یکی دوبار ف ...

روغن زیتون خالی بهش بدم؟چند سی سی؟چند بار در روز؟

خودتم‌اگه یبوست داری یه چیزی بخور روون شی که اثرش تو شیرت نباشه

خودم خیلی اوکی هستم از این بابت.

چندبار زردآلو خشک برگه رو خیس کردم خوردم.که اسهال شدم ولی حداقل روز بعدش شکم دخترم کار میکرد.

بازم باید همینکارو کنم انگار. اسهال و دلپیچه ی خودم بهتر از درد بچمه.

فکرم دیگه به هیچ جا نمیرسه

2738
میتونی یکم رازیانه دم کرده با نبات بدی دخترت روون شه حالش خوب شه

اگه کارمو راه میندازه برم دم کنم بیدار شد بدم بخوره.

بچم انقد زور زد و جیغ کشید خسته شد خوابش برد.با عذاب شکمش خالی شد

واقعا رازیانه کمک میکنه راحت تر دفع کنه؟

اره صد درصد اصلا نفخ رو هم از بین میبره راحت پی پی میکنه من خودم وقتی میخورم اصلا سه سوته ردیف میشم مطمین باش

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
اگه کارمو راه میندازه برم دم کنم بیدار شد بدم بخوره. بچم انقد زور زد و جیغ کشید خسته شد خوابش برد.ب ...

اره حتما برو حتی به بچه های یک ماهه دو ماهه هم میدن برا دل درد مکه اونموقع نمیدادی بش؟؟من هر وقت به پسرم میدادم زود اروم میشد سه سوته

اره صد درصد اصلا نفخ رو هم از بین میبره راحت پی پی میکنه من خودم وقتی میخورم اصلا سه سوته ردیف میشم ...

عزیزکرده جان برای بچه شش ماهه مشکلی نداره رازیانه؟اگه جواب بده دعات میکنم

اره حتما برو حتی به بچه های یک ماهه دو ماهه هم میدن برا دل درد مکه اونموقع نمیدادی بش؟؟من هر وقت به ...

نه الان اولین باره میشنوم که رازیانه به بچه بدی شکمش کار میکنه.

ترنجبینو شنیده بودم اما رازیانه رو نه

برا مادران شیرده عالیه شیرتو زیاد میکنه هورموناتو تنطیم میکنه نفخ و دل دردتو اوکی میکنه فقط تو دوران پریودی نخور و یه هفته قبل پریودی چون خونریزی رو زیاد میکنه

2706