2726

چیکار کنم؟یک ساعت تمام زور زد و گریه های شدید کرد و مثل یه آدم بزرگسال پی پی کرد.یک هفته شکمش کار نکرده بود.دقیقا هم یک هفتس شش ماهش تموم شده و فرنی میخوره.دکترش نیست.چیکار کنم دوباره اینجوری نشه؟؟؟خواهش میکنم تجربتونو بگید دوستان 

خدای عزیزم دوست داشتنی های منو برام نگه دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه هفته خب زیاد یبوست گرفته 

چون غداهم شروع کردی حتما اب زیاد بده بهش 

روغن زیتون یه کم از مقعدش براش شیاف کن 

سوپ نرم بده بهش توش روغن زیتون بریز

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2728

ببین عزیزم چون فرنی سنگینه وتابحال شیر میخورده اینجوری شده کم کم عادت میکنه اما شما بهش شربت دایمتیکون بده۱۲ساعتی ی قاشق چایخوری..خاکشیر با اب ونبات بجوشون بریز شیشه خنک شد بده بخوره البته نه مدام دو روزی یکبار..

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

بچه اولته 

گناه داره نباید بزاری اینقدر یبوستش طول بکشه 

حتما اب زیاد بهش بده 

اب قند هم خوبه

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
خاکشیرو دوهفته پیش بهش داده بودم هنوز داره همونا رو پس میده.

دکتر که ببرش اما وقتی شکمش کار نمیکنه با روغن زیتون مالشش بده خاکشیر هم نهایتش دوتا قاشق بده بهش شکمشو تمیز میکنه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خدایی الان فازت چیه اومدی این مسئله رو اینجا بیان میکنی

چه موضوعی رو دوس داری ایشون همونو تاپیک بزنه🤔؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عنوانتوبدزدی بگویبوست شده شیاف گلیسیرین بزاربعدشکمشووقتی که خابه درجهت عقربه هلی ساعت باروغن ماساژ بده بعدن ببرش دکتردارومیده فرنیشوابکی بپز

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
چه موضوعی رو دوس داری ایشون همونو تاپیک بزنه🤔؟

ولش کن عزیزم...اشتباه اومده.بدم میاد از آدمای نخود هر آش. چیزی رو که دوست ندارن میان اظهار فضل میکنن.

خدای عزیزم دوست داشتنی های منو برام نگه دار
2706