2737
2734

یکی دو ماه پیش شوهرم برام ۶ تا النگو خرید ک ۱۸ تومن شد فک کنم 

البته چند ماه قبل اونم النگو های خودمو فروخته بود و قرار بود ک بخره بعدش 

الان برا زایمانم‌ سرویس خریده 

خواهر شوهرم و مادرشوهرم دیدن 😒😒😒نگاه کردن بعد گفتن واجب بود تو این گرونی تازه النگو خریدی براش

یه تبریک نگفتن😐

بعد شوهرم گفت با پول کسی براش نخریدم ک خودم خریدم 

گفت پاشو ببر بزار تو چمدونت

حالا خودشون نداشتن یه چیزی 

وزن کنی یه کیلو طلا دارن😶😶😶

بعد واسه بچه ی من مادرشوهرم هیچی نخریده فقط یه النگو کوچیک 

بیچاره مامانم کلی سیسمونی خریده 

انتظار دارن هم واسه من طلا بده هم بچه😐😐😐

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارک باشه. عکس از النگوها و سرویست میذاری؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731

عزیزم در مورد هدیه بچت خدایی النگو رو خوب خریده دیگه توقع چی داشتی از مادرشوهرت؟؟؟

اما در مورد سرویس حسادت کردن و چقدر هم ساده هستن بنده های خدا 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738
تا چشمشون دراد ولی میگی هیچی نگرفته فقط ی النگو😮النگو هیچیه؟سیسمونی رو هم خانواده ی دختر میدن نه پس ...

یه النگوی ۲ گرمی ک اجرت هم نداده از بچه های خواهرش ک طلا فروش گفته ۹۰۰ تومن 

بیچاره مامان من ....

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

خوش به حالت دوستم

طفلک همسر من واسه زایمانم چون بیمارستان خصوصی بود پول نداشت کادو بخره

خانوادش خم دارن ولی پدرش یه النگو وایه دخترم خرید که دستش رو میبره چون لبه هاش تیزه ،به منم ۵۰۰ تومن پول داد 

اگه ناراحتم چون دارن و نمیدن 

الان همه میگن ۵۰۰ تومن خوبه که ، مشکل اینجاست که دخترم بعدش واسه رزدی بستری شد ، چند روزم دستگاه تو خونه گرفتیم ، همه پول ها رفت واسه همین یه ریال کمک نکردن

تا چشمشون دراد ولی میگی هیچی نگرفته فقط ی النگو😮النگو هیچیه؟سیسمونی رو هم خانواده ی دختر میدن نه پس ...

ولي واقعا مسخرست! براي چي سيسموني رو خانواده دختر بده؟ اسم فاميلش به اونا ميره كلي هم ادعا دارن سر بچه و حضانت و قيم هم كه..... 😐😐😐 بعد خانواده دختر بدن!!

كلا رسومات ايران خيلي به ضرر زن هست! انگار خودمون رو بايد هلاك كنيم و دستي پول هم بديم كه ازدواج كنيم! بچه بياريم.😕😕😕😕

2706