2733
2734

بچها اول یه سوال میپرسم.

ما شریکیم با پدر شوهرم اینا و همسایه ایم.عید تصمیم گرفتن بریم مسافرت کیس.یه دخترش هم با شوهرش میاد.

اصلا دلم راضی نیست برم.

ولی خب اینجا پیش کی بمونم اخه.

تک و تنهاـ.به نظر شما برم؟

و حااا اصل قضیه.

دیروز عیدی بردیم برای جاریم.

هرسال که نامزدی باشه ما رسم داریم داماد طلا و لباس میگیره و ما هم در برابرش طلا میدیم.

چهار سال من نامزدی بودیم طلا دادیم.

بعد گله میکردن طلای شما کم تره و فلان....

دیروز ۶تومن طلا برای جاریم خریدن و ۵۰تومن عیدی باباش داد به برادرشوهرم.

کسی حرفی نزد چون دختر داییشونه تازه چقدم استقبال کردنو تعریفو دوسداشتنو...

۵ساله خیلی زجر بهم دادن.کلامی.

جوری که همه میگن بهترین ادمن ولی دل من خونه.

عیدی مادرشوهرم برای نچه هاش لباس خربده ولی به غزل من حای یه هزاری هم ندادن بنا به این دلیل که ماشریکیم.دیشب تا صبح گریه کردم.

یه ماهه دیگه قیدی به این زندگی ندارم...

تا بحثمچن میشه میگمـمیرم خونه بابام و به هر صورتی اشتی میکنیم.

دیگه به فکر خیانتم میگمـبرم با یکی دیگ سرمو گرم کنم .

یا طلاق بگیم و جدا بشم.

هرچند شوهرم اگ بگم مهریه مهرمو میده و طلاق نمیده و مجبورمـمهرمچ حلال کنم...

یه بچه ۱۱ماهه دارم.

چیکاو کنم من با این زندگی.

شوهرم اداعای دوسداشتن میکنه ولی طرف اوناس تا اونا میان دورو برش منو یادش میره.مسافرتم یه بار گفتمـنمیام گفت من که میرم تو میتونی بری خونه بابات.ناراحت شدم گفت شوخی کردم و کی میتچنه بدون تو بره و....ولی شوخی نبود واقعا همین کارو میکنه...

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من عضو تازه هستم میگم من ۲۳ اسفند از پری تمیز شدم بعد از اون جلوگیری نکردیم ولی خیلی دوس دارم حامله باشم سمت چپ دلمم خیلی درد میکنه یعنی امکان داره حامله باشم جواب بدید ممنون میشم

2728

خیانت کردن راه حل درستی واسه جبران کمبودت نیست...

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

نه جدا شو نه خیانت کن بگرد جای راحت ترین کارها که تو ذهنته یه راه درست انتخاب کن که البته سختم هست چیه جدا بشی و خیانت کنی گیریم کردی تهش خودت از دست میری یکمم رو خودت کار کنه صبر و تحملتم ببر بالا شما یه مادری باید محکم تر از این حرفا باشی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

خیانت اشتباهه برو مشاوره

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738
سلام من عضو تازه هستم میگم من ۲۳ اسفند از پری تمیز شدم بعد از اون جلوگیری نکردیم ولی خیلی دوس دارم ح ...

شما باید تاپیک مجزا بزنید تا بقیه بیان راهنمایی کنن اینجوری تو تاپیک دیگران سوال مطرح کردن درست نیست و اینکه به جوابتم نمیرسی دوست عزیز

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

هر کاری میکنی خیانت نکن چون خودت غرورت میشکنه و زبونشون دراز تر میشه احترام خودت را داشته باش ارزش خودت رو با خیانت زیر سوال نبر . همیشه به خدا پناه ببر خدا بهترین پناهنده هست خودش جوابشون رو میده تو فقط صبور باش . امیدوارم مشکلت حل بشه .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

از یدونه یقرونی حق و حقوقت

نگذر 

بچه ام تا ۷ سالگی پیشته.

با شوهرت مفصل صحبت کن ببین تصمیمش واسه زندگیش چیه یا به این رفتاراش ادامه میده یا نه

غصه و گریه زاری فایده نداره

دوسپسر داشتن زن متاهل حیثیت و شرف خودتو و خانوادتو میبره

باز اینجوری طلبکارم میشی ازش

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍

الان کسی هست تو زندگیت یا نه

هیچکدوم اینا دلیل خیانت نمیشه میتونی خونت رو عوض کنی تا کمتر در جریان زندگی مادرشوهرت قرار بگیری

البته خیانت با حرف زدن با کسی فرق داره

سلام من عضو تازه هستم میگم من ۲۳ اسفند از پری تمیز شدم بعد از اون جلوگیری نکردیم ولی خیلی دوس دارم ح ...

‌😐😐خب بزار موعدت برسه بی بی چک بزن الان وسط این تاپیک این سوال چیه😑😑

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊

بخاطر بچه ای‌که داری سعی کن راه درست تری انتخاب کنی

من داخل زندگی شما نیستم و واقعا نمیدونم چ خبره 

اما

اگه صرفا مشکلی با شوهرت نداری و فقط با خانواده اش مشکل‌داری با توجه به بچه داشتن اونم با این سن کم این راههایی که نام بردی‌هیچکدوم به صلاحت نیست...

بنظرم برو‌ مشاور

چه دلایل مسخره ای

این فلان کرد اون نکرد

هروقت برای خودت ارزش قایل شدی و‌انقد درگیر کار دیگران نبودی‌ اونام برات ارزش قایل‌ میشن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706