2737
2734

سلام دوستان عیدتون مبارک باشع سال خوبی داشته باشید من میخوام 8ام بیام تهران میشه ادرسچندجا بدید ک لباس خوب و قیمت مناسب داشته باشه ممنون میشم جاهای تفریحیش چجوریه ؟مثلا همین پارک آب وآتش

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میخای بخری؟

مانتو شلواروروسری

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2731

سلام عیدت مبارک قیمت مناسب برو سمت جنوب تهران

مثل میدون خراسون . نازی آباد اینجور جاها 

بازار بزرگ تهرانم میتونی بری البته اگر باز باشه 

تفریحی ام دربند هست لویزان هست فشم هست دریاچه هست و ...

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بيايد بريد موزه ها ،قيمت مناسب بازار هست ولي پاساژ كه خيلي داره 

پارسالم رفتیم کاخ نیاوران عالی بودواقعا ی سرهم رفتیم بازار

پارک آب واتش موزه دار آباد پارک پرندگان باغ کتاب دریاچه دهکده المپیک چیتگر  برای خرید هم بازار ...

مرسی عزیزدلم

2738
سلام عیدت مبارک قیمت مناسب برو سمت جنوب تهران مثل میدون خراسون . نازی آباد اینجور جاها  بازار ...

بازار عبدل اباد وشاه عبدالعظیم چطوریه ؟

بازار عبدل اباد وشاه عبدالعظیم چطوریه ؟

اونجا هم قیمت مناسبه 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
مانتو شلواروروسری

پاساژ ها هستن که همه جور قیمتی داره 

کوروش تیراژه 

نازی ابادم من چند روز پیش رفته بودم مانتو و شال خوشگل زیاد دیدم

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
نرو بنظرم یبار من واسه خرید پرده رفتم عبدل اباد اصن افتضاحه

یعنی جنس خوب نداره؟

یعنی جنس خوب نداره؟

جنس خوب چیه خواهر

بیش از حد بیریخت و اصن یوضعی 

نمیدونم مثال چیو بزنم که تشبیه کنه 

ولی نرو بنظرم 

دیشبم یکی تاپیک زده بود مثل شما به گفته کسی رفته بود عبدل اباد گفت افسرده شدم😑

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
2706