2726
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218382 بازدید | 15785 پست
مامان کیان عزیز، ان شاء الله توی بهشت مهتا کوچولوت رو بغل کنی دوباره،حتی نمیتونم تصور کنم چی کشیدی عزیزم، چون معلومه خیلی سخت بوده،امااگه بر این مصیبت صبر کنی خدا دلت رو به نور خودش ارووم میکنه.
من دیگه نمیتونم اینجا بیام، نمیتونم جلو چشم الهه ، دلنیا، اکرم ، ضحی و ماماگ کیان از بچه ام بگم، خدا به همتون صبر بده و بچه های سالم و صالحی بهتون عطا کنه. خدا بهتون صبر بده، خدا تو بهشت به دیدار جگر گوشه هاتون شادتون کنه،

Lilypie Maternity tickers
مامان کیان جون،
از دیروز که پستت رو دیدم یه لحظه از جلو چشمم کنار نمیری و همش بغضم میگیری دیگه امروز واقعا بعد خوندن پستت برا چند مین بار بغضم ترکید امیدوارم خدا صبر بده عزیزم امیدوارم زندگیت انقدر لحظه های خوش داشته باشه که بتونی فقط یه کوچولو با این قضیه کنار بیای چون میدونم که خیلیییی سخته خیلیییی و هرگز فراموش نمیشه:((

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهتای عزیزم
تو فرشته بودی و فرشته موندی پاک و معصوم
خودت از خدا بخواه به مامان و بابات صبر بده

مهتای نازم ما ههمون همیشه به یاد تو و نی نی خاله ضحی هستیم و دوستون داریم

مامان کیان واقعا جز سکوت چیزی در مقابل غم بزرگت ندارم...کاش پیشت بودیم شاید شاید مرهم کوچیکی میشدیم
من با شنیدنش داغون شدم بمیرم برات که چی کشیدی ..
میس ماری عزیز دلم
خدا نکنه درد بکشی خدا نکنه کابوس ببینی خدا مادرتو رحمت کنه..اما حتما این همه سختی کشیدی میدونی تنها کسی که به آدم کمک میکنه فقط خودشه...امیدوارم بتونی رو خودت کار کنی و آروم شی فدای دلت بشم ایشالا اینقد تو زندگیت لحظه های خوبی رو تجربه کنی که تلخی هاش یادت بره

قلبم فشرده اس از این زندگی که هرروز برا آدما یه ساز ناکوک میزنه
دلم میگیره که اینقد از هم دوریم
2728
با چند خط آخر پست مامان کیان داغون شدم .... شکستم ...
داشتم صفحات قبلی رو میخوندم و جواب میدادم دیدم صفحه ها داره تندتند زیاد میشه ...
نیم ساعته دارم راه میرم و خون گریه می کنم ... نه حسش هست و نه جاش که جوابهامو بذارم

مامان کیان عزیز
کاش کاری از دستم بر میومد ... کاش میشد مدتی بخوابی و وقتی بیدار بشی که دلت آرومتر شده باشه ... کاش ذهنت از این خاطره تلخ پاک میشد و فقط خنده های دخترت میموند .... کاش کاش کاش .....
مامان کیان عزیز
پستت اونقدر داغونم کرد و بغض راه گلومو بست که انگار دارم خفه میشم... نمیدونم چرا نمیتونم چیزی بگم. واقعا آدم اگه کوه هم باشه از هم میپاشه. از خدا میخوام به زانوهات توان ایستادن بده و به نفسات قدرت زندگی.
الهی قربون دلت برم و اون مهتای قشنگم.

عزیزم! شما نظرت اینه که مشکل فرشته کوچولومون یه مشکل جدی و حاد بوده یا اینکه باز هم سهل انگاری و بی کفایتی دکترها باعث این حادثه شده؟ آخه مگه قلب اگه سوراخ باشه با عمل چیکارش میکنن؟ قابل خوب شدن بوده؟

ببخشید اگه اینارو میپرسم. فقط واسه اینه که ببینم واقعا باید این دکترهارو نفرین کرد یا اینکه اون طفل معصوم صلاحش در این بوده!
مامان کیان جان
با خبری که دادی آتیش به همه وجودم زدی. عزیز دلم سبک شدن این غم بزرگ رو به زمان بسپار . به قول میس ماری جان هنوز زندگی در جریان و منتظر ما نمی مونه.
میس ماری جان
ما با دردهامون با رنج هایی که میکشیم بزرگ میشیم. با هر تجربه تلخی که بدست میاریم پخته تر میشیم. زندگی رنج است رنج......
سلام مجدد به همه دوستان
من اومدم با همه خواهرای گلم که به جای خواهر نداشتم دوستشون دارم صحبت کنم
یه روایت از پیغمبر ( ص ) هست که شخصی پیششون میرن و میخوان براشون دعا کنن همسر خوبی گیرشون بیاد پیامبر در جواب میگن اگه مقدر باشه که همسر بدی گیرت بیاد اگه من پیامبر و همه ملاءک آسمون و زمین هم دعا بکنن همسر خوبی گیرت نمیاد
بله دوستای گلم اگه رشد یه شخص تو همسر بد باشه، توی بیماری باشه یا مرگ فرزند و یا ...خدا همونو نصیبش میکنه...دوستای گلم ما برای آسایش و آرامش توی این دنیا نیومدیم هممون توی این دنیا آورده شدیم تا امتحان پس بدیم...حالا هر کدوممون به یه نحوی...بیاین از خدا بخوایم اگه امتحانی ازمون میگیره ظرفیتش رو هم بمون بده و همون چیزی رو که دوست داره کسب کنیم نصیبمون بکنه
دوستای عزیزم بیاین تمرین صبر کنیم...خدا مارو رها نکرده و نمیکنه...اگه تا الان هم امتحان سختی ندادین مطمءن باشین در آینده خدا امتحان یا امتحانای سخت ازتون میگیره پس بیاین از قبل خودتون رو برا امتحان آماده کنید
ببخشید سرتونو درد اوردم...دیگه از منبر اومدم پایین ؛-)
سلام به همه مامانای گل
اومدم کلی سوال داشتم خبر مهتای عزیز رو دیدم همش یادم رفت یکیش این بود شما ها چی میخورید که نی نی هاتون تپلی شن؟
دختر من وزنش زیر نموداره البته دکتر بردم گفت نحوه شیر دادنت اشتباهه.آخه یه سینه رو کامل نمیخوره یه کم میخوره دوباره نیم ساعت بعد دوباره میخوره دکتر میگه اوله شیر که آبه رو میخوره و چربی انتهاییش رو نمیخوره.شیر خشکم داد ولی شیشه شیر نمیگیره. به نظرتون چکار کنم الان بیشتر نگران شدم.
فکر میکنم شیرم هم مقوی نیست شماها چی میخورید که شیرتون مقوی شه؟
Lilypie First Birthday tickers مرسانای من روز 2 آبان روز عید غدیر زمینی شد و شد بهترین عیدی خدا به ما
سلام من همین الان اومدم شکه شدم اشکام سرازیزه
مامان کیان عزیر
واقعا نمیدونم خیلی سخته اصلا نمیدونم چی بگم و چی بنویسم

فقط از خدا میخوام که بهت صبر وآرامش بده میدونم که آدم نمیتونه در آغوش گرفتن نی نیشو فراموش کنه

عزیزم صبور باش خدایا به مامان کیان صبر وآرامش بده

واقعا هنگ کردم اصلا نمیدونم چی بگم
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
یعنی صبح جمعه ای با خوندن پست مامان کیان شکستم داغون شدم بهم ریختم و فقط اشک و اشک و اشک
همسرم هم با خوندن پست دست کمی از من نداره
حتی تصورش واسه یه ثانیه هم اتیش می زنه به جونم
ولی به قول میس ماری چه میشه کرد؟زندگی جریان داره با همه سختی ها و خوشی ها
دختردائی من چندسال پیش دقیقا روز تولد پسرش که قرار بود 3 ساله بشه از دستش داد اونم در اثر سهل انگاری خودش
اون زمان اینقدر نمی فهمیدم که داغ اولاد یعنی چی؟؟می فهمیدم سخته می فهمیدم ادمو داغون می کنه ولی الان که خودم مادر شدم می فهمم جانسوزه می فهمم اتیش به همه زندگی ادم می زنه
مامان کیان عزیزم
کاش کاری از دستم بر میومد کاش می شد زمان به عقب برگرده کاش کنارت بودم کاش.........
الان فقط می تونم برات از خدا طلب صبر و ارامش کنم
امیدورارم دست تقدیر ازین به بعد برات اتفاقهای خوبی رو رقم بزنه
فکر می کنی که سهل انگاری و تشخیص اشتباه دکتر اولی بوده؟؟باید زودتر و اورژانسی عمل می کرده و نکرده و به دارو اکتفا کرده؟دارو هم جواب نداده و زمان از بین رفته؟؟یا دکتر دومی نباید عمل می کرده؟؟ادم گیج میشه دیگه حتی نمیشه به دکترها و نظراشون اعتماد کرد

میسسسسسسسسسسس ماااااااااااااااااااااااااااری
تو چی شدی یهو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصنم با مرخصی استعلاجی ات موافقت نمیشه
تاپیک بدون تو صفایی نداره اگه تو نیای باور کن منم دیگه نمیام و کلا تاپیک می بندم اصنم شوخی ندارم
خودت می گی زندگی با همه تلخیها و شیرینیها جریان داره و متوقف نمیشه پس چرا می خوای بری تو لاک تهنایی خودت؟؟؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers
2706