2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خارجیش‌کدوم قرصه؟؟

از داروخانه بگیر البته من در مورد این مشکل خیلی تحقیق,کردم و جزوه نوشتم 

به نظرم سه دقیقه تا چهار دقیقه بتونه تحمل کنه و انزال نشه البته دست بدن هم هست  شوهر شما قبلن خود ارضایی میکرده به خاطر اون شاید هست 

این وبلاگ من هست بخونید 

https://mitmit.parsiblog.com/

2731
قیمتش چنده؟؟ من یکی تو نت سرچ کردم بسته ۶تایی ۴۸ هزار بود دیگه نمیدونم خارجی بود یا ایرانی

بله همین حدود قیمت هست 

خارجی عوارض سردرد و سرگیجه نداره و کمتر هست 

از کاندوم تاخیری هم استفاده کنه بهتره 

کاندوم تاخیری دبل

ناچ

2738
نه اصلا همچین کاری نکرده و نمیکنه. آدم معتقدی هستش

چن وقته ازدواج کردین اگه تازه عروس شدین شیش,ماه اول عروسی مرد زود انزال هست 

تایم دخول چن دقیقه هست از لحظه دخول الت تا انزال همسرتان

به مرور بهتون راهکار میدم 

۶ساله.‌ نه از اول همین جوری بود

چرا تو این 6سال به فکر نبودی 

بعد از رابطه حتما درد کمر داری درسته 

باید حتما تو رابطه زن ارضا بشه یه چیز واجب هست 

این مشکل چرا سرسری,گرفتی تا الان 

چرا تو این 6سال به فکر نبودی  بعد از رابطه حتما درد کمر داری درسته  باید حتما تو رابطه ز ...

برام مهم نبود. زیاد بهش فکر نمیکردم.سنم کم بود

ولی الان فرق کرده.ی چندماهیه دغدغم شده

خودش میتونه کنترلش کنه ...لحظه انزال ی لحظه کلا دست از کار بکشه و ارتباطتون و قطع کنین چن ثانیه دوباره اززز اول شروع کنین ..چن بار ک میتونه اینجوری خودشو کنترل کنه ...ب مرور فرقشو خودت میبینی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
برام مهم نبود. زیاد بهش فکر نمیکردم.سنم کم بود ولی الان فرق کرده.ی چندماهیه دغدغم شده

احتمال شما سرد مزاج هستید و این زود انزالی شوهر شما باعث,این مشکل شده است به هر حال خجالت نداره و برای زندگی باید تلاش کرد و این هم سهم شما است که استفاده کنید 

البته من راه حلش رو میدونم 

شمامل غذا  و خیلی,چیزها هست که مطالبش بیشمار هست 

2706