2733
2739

صبح بخیر خانومم ببخشید نتونستم بغلت بخابم.اخه با پسرمون انقد ناز رو تشک خابیده بودین ک دیگه جا برا من نبود دلمم نیومد بیدارت کنم جابجا شی تو حال خابیدم

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخه من یه عادتی دارم پیام خودم پاک میکنم فقط برا شوهرم نگه میدارم چون یکماه پیشم نیست تا بیاد پیاماش میخونم دلم بگیره ...الان برام اهنگ خونده ...لب خونی کرده فرستاده 😂😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
مگه پیامم ایده میگیرن رفتم پیامامونو نگاه کردم دیدم به کسی ربطی نداره نذاشتم😁

حالاخوبه سال خوکه...

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
یعنی چی؟ سال خوک چی میشه عزیزم؟

هیچی عزیزم

میگم سال دیگه ای بودببین چی میشد

مردم چطوربه هم میپریدن

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش