2410
2553
عنوان

خانما توروخدا اگه میدونید راهنماییم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 35 پست
جفت کنم سرراهی هست و من بسی دلتنگ    

دارویی ندادن بهت‌!؟ 

من یه دوره آمپول پروژسترون زدم، شیاف تا هفته 12، هر 12 ساعت که الان گفت شبی یه دونه تا هفته 16!

بعد اونم آمپول پرولوتون 😥

بازم حال نی نی خوب باشه همه اینا فدا سرش! 

تو خونه حبس شدیم دیگه😢 خونوادم رفتن شهرستان عروسی من تک و تنها

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از اون لحاظ چیزی ننوشته آبجی

این سونوگرافی که بری بررسی میکنن واست... 

واسه من حتی داپلر جفت هم گرفت دکتر سونو، اما گفت هزینه نمیخواد بدی! 

چون همه سونو هام یه جا رفتم، تا الان 5 بار 😑

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2720
دارویی ندادن بهت‌!؟  من یه دوره آمپول پروژسترون زدم، شیاف تا هفته 12، هر 12 ساعت که الان گفت ش ...

نه خب من تو هفته ی 12جفتم سرراهی نسبی بود دکتر بیشعورم بهم چیزی نگفت بعدش تو 18 هفته رفتم برا آنومالی دکتر سونو بهم گفت که جفتم سرراهیه که دیگه رفتم دکترمو عوض کردم خدا رو شکر تا به الانم خونریزی یا لکه بینی ندارم برام دعا کنید الانم استراحت مطلقم

جفتم خلفی بود سونو ان تی و آزمایش غربالگریمم خوب بود فقط طول سرویکسم ۳۳ بود

بخاطر طول سرویکست حتما یه سونوی دیگه هم برو و فعلا تا میری سونو استراحت مطلق بده به خودت که این دکترا نفهمن

نه خب من تو هفته ی 12جفتم سرراهی نسبی بود دکتر بیشعورم بهم چیزی نگفت بعدش تو 18 هفته رفتم برا آنومال ...

ان‌شاالله که به سلامت دنیا بیاد نی نی! 

دکتر من گفت استراحت نسبی، چیز سنگین بلند نکن، طولانی مدت نشین، زیاد راه نرو و.... 

دختر داییم هم جفتش سرراهی ، تا الان خونریزی یا لک نداشته اما بهش گفتن باید سزارین بشه!  اون که یه روز هم تو خونه نمیمونه... 

من میترسم، یه شب میرم بیرون نیم ساعت راه برم بعد عذاب وجدان میگیرم😑

2714

انشالا که چیزی نیست چون قطع شده 

احتمالاجفتت پایینه خیلی باید استراحت کنی این تعطیلات اینقد برا من استرس داره همش نگرانم اتفاقی بیفته نه دکتر هست نه سونو هست 

منم هفته 14دو هفته بعداینکه سرکلاژ شدم خونریزی کردم نگو جفتم پایین بوده و نمیدونستم یه ماه استراحت مطلق کردم رفت بالا 

ان‌شاالله که به سلامت دنیا بیاد نی نی!  دکتر من گفت استراحت نسبی، چیز سنگین بلند نکن، طولانی م ...

آره منم خیلی میترسم موقعی که راه میرم برا همین فقط برا دکتر و اینا میرم بیرون، دکترم بهم گفت استراحت نسبی داشته باش اما من به خودم استراحت مطلق دادم، دختر داییتون ماه چندن الان؟ تو چند هفته فهمیدن که جفتشون سرراهیه؟ 

آره منم خیلی میترسم موقعی که راه میرم برا همین فقط برا دکتر و اینا میرم بیرون، دکترم بهم گفت استراحت ...

هفته 12 سونو شو دیدم نوشته بود مارژینال!  هفته 18 باز زده بود سرراهی کامل... یا جای بالارفتن پایین تر رفته، یا این که از اول همینطوری بوده نفهمیدن! 

29 یا 30 هفته باید باشه....  تاریخ زایمانش  12 خرداد! 

واسه من 8 هفته خونریزی شدید داشتم داپلر جفت گرفت کلا روی دهانه رحم بود، استراحت و آمپول و شیاف و... 12 هفته گفت اومده بالاتر قدامی شده اما هنوز لبه جفت روی دهانه رحم همون پارشیال پرویا!  سرراهی نسبی... 

دکتر سونو که خیلی امیدواری داد گفت هیچی نمیشه کار سنگین نکنی، احتمال زیاد میاد بالا و... 

هفته 12 سونو شو دیدم نوشته بود مارژینال!  هفته 18 باز زده بود سرراهی کامل... یا جای بالارفتن پا ...

نه جفت سرراهی که با استراحت حل میشه مال من سرراهی کامله، آمپولی چیزی هم بهم ندادن بگمونم چون خونریزی نداشتم ندادم، ولی به فامیلتون بگو رعایت کنه چون احتمال چسبندگی بالا میره ها، ولی خوبه که ایشون استراحتی ندارن ولی باز خونریزیم ندارن خدا رو شکر. 

نه جفت سرراهی که با استراحت حل میشه مال من سرراهی کامله، آمپولی چیزی هم بهم ندادن بگمونم چون خونریزی ...

بعضیا شانس دارن دیگه! 

مامانش هم سر داداشش اینطوری بود... سرراهی کامل، سرویکس کوتاه‌! 

میگفتن هرلحظه ممکنه جفت بیفته تو شلوارت! 

اما هیچیش نشد... 

منم نصیحت میکنن مادر و دختری که سخت نگیر به خودت هیچی نمیشه و... 

اما ساده به دست نیاوردمش که سر هیچ و پوچ از دستش بدم! 

تو امضام نوشتم داستان رسیدن من به نی نی، بزن روش لینکه.... اگه حوصله داشتی بخون

2706