2410
2553
عنوان

سونوگرافی نسل امید

91 بازدید | 3 پست

سلام کسی میدونه الان این سونوگرافی بازه یا نه؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

زنگ زدم میگه هشت تا دو زنگ بزنید اما کسی جواب نمیده جایی نمیدونید خیلی خوب باشه باز باشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ زدم میگه هشت تا دو زنگ بزنید اما کسی جواب نمیده جایی نمیدونید خیلی خوب باشه باز باشه 

من دیروز رفتم تنها جای بازی که سونوگرافی داشته باشه بیمارستان کودکان تهران تو خیابون طالقانی رو پیدا کردم 

خوب بود کارمم زود راه انداخت 

2456