2737
2739
عنوان

کسی بوده اینجوری باشه؟؟؟

141 بازدید | 7 پست

من پریودام نامنظمه و از طرفی هم تواقدامم .سریای قبل بعد موعدم که همون28روز میشد نهایت تایه هفته بعدش پری میشدم اما اینسری9روز داره میگذره و خبری نیسن دوتا ییبی از دیشب زدم همش منفیه.کسی بوده 9روز عقب بندازه و بیبی نشوم نده و باردار بوده باشه

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
عزیزم بارداربودی بی بی حداقل هاله مینداخت صبرکن 

منم همین نظر رو دارم خسته شدم دیگه بسکه بی بی زدم و منفی شد بنظرت برم امپول بزنم تا پری شم؟

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند روزم صبر کن....وقتی تو اقدامی چرا آمپول بزنی؟ هورمونات میریزه به هم خب بدتر....

خسته شدم بسکه تست زدم.و منفی شد 

انشالله به موقعش اتفاق میفته توکلت به خدا باشه...

ان شاءالله

منم همین نظر رو دارم خسته شدم دیگه بسکه بی بی زدم و منفی شد بنظرت برم امپول بزنم تا پری شم؟

پس اول بروآزمایش بده هزینه که نداره زیاد اگه خدایی نکرده خبری نبود برو دکتر خودت تا تحت نظرش باشی

2738