2737
2734
عنوان

کیامث من حال دلشون گرفته😔😟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 77 پست
بنظرم بخاطر اینکه زود بچه دار شدی شوهرت سرد شده. اخه یه جورایی غیرمنتظره بوده. سعی کن به ظاهر و&nb ...

بهش گفتم میندازم گفت حق نداری بندازی بار اخرت باشه اینو میگی ...اسیر شدم بخدا تقصیر خودشه جلو خودشو نمیگرفت هیچ وقت منم نمی تونستم همه اش قرص بخورم انقد قرص خوردم چاق شدم خودش مقصره 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
مثلن چیا واست مهم بود؟بگو شاید توصیف حال الان منم باشه ک امیدوار بشم چندسال دیگ خوب میشم😄

مثل تا شوهرم کم محلی بهم میکرد اصلا از خورد وخوراک می افتادم همش دوست داشتم پیش من باشه همیشه بهم فکر کنه ولی کم کم فهمیدم مردا هم دنیای خودشون رو دارن  بعصی وقتانیاز به تنهایی دارن بعضی جاها دوست دارنتنها باشن  ونباید همش پیگیر باشیم کجا بودی چرا دیر کردی چون  وقتی خودش اروم بشه خودش همه چیزو برات میگه 

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهات موافقم شدیدا

۲ یا ۳ روزی میشه ک همش احساس کمبود محبت میکنم با هر رفتارکوچیکی ازشوهرم ناراحت میشم یابدبرداشت میکنم یا اینک بم توجه نکنه حرف عاشقونه نزنه و غیره ناراحت میشم الان اینطور شدم نمیدونم چرا؟علتش چیه😭

قبلنم یکی دوبار اینطور شدم واین حس زود میرف ولی الان چند روزه اینطورم

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
بهش گفتم میندازم گفت حق نداری بندازی بار اخرت باشه اینو میگی ...اسیر شدم بخدا تقصیر خودشه جلو خودشو ...

پس از این نقطه ضعفش استفاده کن.

اون میخواد خودش سرخوش و بی مسئولیت بچرخه و بار بچه رو از حالا بندازه رو دوش تو.

بنظر من همش بشین و بگو استرس دارم بچه بیاد و...

حامی نباش برعکس کاری کن اون حامی تو بشه 

2731
بهش گفتم میندازم گفت حق نداری بندازی بار اخرت باشه اینو میگی ...اسیر شدم بخدا تقصیر خودشه جلو خودشو ...

چرا باشوهرت حرف نمیزنی و دلیل رفتارشو نمیپرسی ک چرااینطور شده؟

بش بگو ما داریم پدر ومادر میشیم خوب نیس یکم حواسمون بیشتر ب زندگی باشه مثل قبل

ازش بپرس ک چرا یهو اینهمه تغییر کرد و سردشد

مردا اکثرا مث ماخانما نیستن ما تا ایرادی از شوهره ببینیم بش میگیم اما مردا بخاطر غرورشون میندازن تو دل خودشون وچییزی نمیگن

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
من این ۲ ماه فقط چند قطره میادوقطع میشه چندورز پیشم فقط درحد چند قطره اونم یروز اومد و رفت گفتم بعد ...

من فکر می کنم ربط داشته باشه .اخه من خودم اینجوریم .بعضی وقتها خودمم نمی دونم چمه .بعد از دو سه روز پریود می شم می فهم آهان حال روحیم مال این بود ه .بعصی وقتها که شدیده حتی بی دلیل گریه می کنم .

2738
۲ یا ۳ روزی میشه ک همش احساس کمبود محبت میکنم با هر رفتارکوچیکی ازشوهرم ناراحت میشم یابدبرداشت میکنم ...

شوهر من اصلا انگار بلد نیست حرف عاشقانه بزنه اوایل منم همش درگیر میشدم ولی به مرور فهمیدم این بنده خدا اصلا غرورش اجازه نمیده حرف عاشقانه بزنه حالا دیگه خودم میدونم وقتی کاری رو برام انجام میده یعنی دوسم داره خوب بنده خدا بلد نیست بگه دوست دارم ولی با کاراش که نشون میده همینم کافیه

چرا باشوهرت حرف نمیزنی و دلیل رفتارشو نمیپرسی ک چرااینطور شده؟ بش بگو ما داریم پدر ومادر میشیم خوب ...

انقد بهش گفتم خسته شدم حتی گفتم بخوای سرد باشی خیانت میکنم نزار کار ب اونجا بکشه هر شب و هر روز میگم چند ساعت خوب میشه دوباره همون میشه ک بود

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
من فکر می کنم ربط داشته باشه .اخه من خودم اینجوریم .بعضی وقتها خودمم نمی دونم چمه .بعد از دو سه روز ...

منک االان واقعا یطوری شدم اگ یچیز بگم بم میخندی

صبح شوهرم رف سرکار منو بوسید ورف ناراحت شدم گفتم قبلن منو بغل هم میکرد چرا الان فقط بوسید😂اصلا بخدا دیونه شدم کی حالممم خوب شه خدااا

انقد بهش گفتم خسته شدم حتی گفتم بخوای سرد باشی خیانت میکنم نزار کار ب اونجا بکشه هر شب و هر روز میگم ...

شما خیییلی کار اشتباهی میکنی که درباره خیانت حرف میزنی  مردا همینجوری هم  دنبال اینن که الکی یه مردی رو بچسبونن به ادم اونوقت تو بهش میگی خیانت میکنی؟ به نظر من برو با مادرش یا یه کسی از خانوادش که ازش حساب میبره صحبت کن با این اوصاف اون بچه بیگناه میخواد تو میدون جنگ بزرک بشه

منک االان واقعا یطوری شدم اگ یچیز بگم بم میخندی صبح شوهرم رف سرکار منو بوسید ورف ناراحت شدم گفتم قب ...

شکلات تلخ بخور .خیلی خوبه .اگه باردار نیستی زعفرون بخور .فیلم ببین .ورزشششششش .برقص .آهنگ بگذار برقص .

منک االان واقعا یطوری شدم اگ یچیز بگم بم میخندی صبح شوهرم رف سرکار منو بوسید ورف ناراحت شدم گفتم قب ...

عزیزجان این رفتار ها به مرور زمان کم و کمتر میشه باید عادت کنی

عزیزم خدا کمک کنه انشالله منم یه بچه سقط کردم هیچ کس نبود پیشم فقط خودم وشوهرم بودیم چند روزم بستری ...

مرسی عزیزم .همچنین به شما .من احساس می کنم هرچی قوی باشی توقعات ازت بیشتر می شه .احساس می کنم .چقدر عادی شدم .برای یک فشار خواهرش که میوفته بیشتر از عمل من غصه می خوره .انگار  این حق منه .خیلییی غصمه

2706