2726
عنوان

کیامث من حال دلشون گرفته😔😟

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 77 پست
اهنگای شاد بذار تو گوشت و پیاده روی کن اگه دوستی داری برید با هم بحرفید نکفتی بچه داری؟

نه عزیزم ندارم

بدبختیم شوهرم نمیزاره تنهایی جایی برم بعدغروب میگه هوا تاریکع و خطرناکه😔

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما بچه دار نمی شیم به طور طبیعی .مشکل اصلی شوهرم بوده .تو این چند سال چندین بار اتاق عمل رفتم چه غری ...

وقتی مشکل ازشوهرته تو واس چی عمل میکنی؟؟عزیزم مردا همینن نباید ازشون توقع داشته باشیم بعضیاشون واقعا بی احساسن وبلدنیستن چطور رفتارکنن حتی اگ تودلشون واسه بدحالی خانمشون ناراحتن ممکنه بروز نکنن

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
می خوای پریود بشی؟؟؟؟

من این ۲ ماه فقط چند قطره میادوقطع میشه چندورز پیشم فقط درحد چند قطره اونم یروز اومد و رفت گفتم بعد تعطیلات برم دکتر نمیدونم یعنی این حالم بدم بخاطراینه؟

ما بچه دار نمی شیم به طور طبیعی .مشکل اصلی شوهرم بوده .تو این چند سال چندین بار اتاق عمل رفتم چه غری ...

عزیزم خدا کمک کنه انشالله منم یه بچه سقط کردم هیچ کس نبود پیشم فقط خودم وشوهرم بودیم چند روزم بستری بودم ولی هیچ کس نبودآخعخانواده هر دومون تویه شهر دیگه بودن به شوهرم گفتم زنگ بزن بهشون بگو هیچ کس نمیخوام بیاد پیشم نه از خانواده خودم کسی بیاد نه از خانواده خودت خودمون تنها بودیمخ خیلی هم برام راحتتر بود

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
وقتی مشکل ازشوهرته تو واس چی عمل میکنی؟؟عزیزم مردا همینن نباید ازشون توقع داشته باشیم بعضیاشون واقعا ...

باهات موافقم شدیدا

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳
گلم من نمیتونم بت بگم طلاق بگیریا نگیر فقط اگ طلاق بگیری حمایت داری خونوادت پشتتن؟؟؟؟ الان ک تو دور ...

خونواده شوهرم خوشحالن چون پسرشون ۴۰ سالشه خونواده خودم نمیدونن باردارم عروسیمونم ک ۵ روز دیگه است....نه جدا شم حامی ندارم 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
وقتی مشکل ازشوهرته تو واس چی عمل میکنی؟؟عزیزم مردا همینن نباید ازشون توقع داشته باشیم بعضیاشون واقعا ...

هی .دیگه متاسفانه ناباروری همینه حتی اگه مشکل از شوهرت باشه خانمه که باید امپولهایی که پر از عوارضه بزنه .خانمه که باید تخمک گیری بشه .از آنپولهایی که زدم  رحمم پر میوم  شده قبلا صاف بود مثل آینه.خانم که باید عکس رتگی رحمدردناک بشه .خانم باید هیسترو بشه .....‌

من ۱۳ ساله که ازدواج کردم اوایل خیلی چیزا برام مهم بود که الان یادشون میوفتم خندم میگیره که چرا اون ...

مثلن چیا واست مهم بود؟بگو شاید توصیف حال الان منم باشه ک امیدوار بشم چندسال دیگ خوب میشم😄

اره دو ماهه خونه جدا گرفتیم 

بنظرم بخاطر اینکه زود بچه دار شدی شوهرت سرد شده.

اخه یه جورایی غیرمنتظره بوده.

سعی کن به ظاهر و  الکی هی بگی من بچه نمیخواستم و...

بزار فکر کنه تو هم برات سخته ک اینقد زود مادر شدی

هی .دیگه متاسفانه ناباروری همینه حتی اگه مشکل از شوهرت باشه خانمه که باید امپولهایی که پر از عوارضه ...

الهیی

عزیزم دعامیکنم هرچی زودتر مشکلتون حل شه و بیای اینجا شادو شنگول تاپیک بزنی از شب بیداری بچت😄

2706