2737
2739
عنوان

کیامث من حال دلشون گرفته😔😟

562 بازدید | 77 پست

سلام از شب اول عید خیلی روحیم خرابه نمیدونم چمه

دلم گرفته شدید مثلا برم بیرون وقتی از منطقه یاجاهایی ک رد میشیم  خلوت وتاریک باشه وکسی نیس ک دیگ بدتر

همش دوس دارم برم جایی ک شلوغ باشه و پربگوبخندچراغونی باشه واینا اما ازبس پارکا واینجورجاها شلوغن نمیشه پا گذاشت

اولین باره اینطورمیشم چرا؟

بعد من وهمسرم قبل ازدواج باهم دوست بودیم و ۲ سال پیش همچین موقه ای عقد کردیم واس همین الان یاد اون لحظه ها ک میکنم دلم میگیره وبغضم میگیره میگم کاشکی اون روزا برگردن خیلی خوب بودن ۱ سال وخورده ای عقد بودیم همش بیرون همش خاطره وخوشی.....

خیلی دلم گرفته بیاییننن تروخدا نمیدونم چمه حتی دوست ندارم باش دردو دل کنم

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم تنگ شده برای دوران دوستیمون  نامزدیمون الان که شوهرم شده یه آدم دیگه فقط کتک و فحش  ...

اره اون دوران همش طرف تو رودرواسی گیرمیکنه و اینقدر راحت وپرو نبودن

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2728
2738

منم دلم گرفته  البته از شوهرم نه آخه اون مرد خیییلی خوبی ولی از دست خانوادش دلم گرفته اونم خیییییییییلی زیاد

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳

منم دلم واسه اون روزا خیلیییی تنگ شده ...

شوهرم هنوزم خوبه ولی خیلی تو فکر کار و پوله ...

خانوادش هم از رو حسودی و اینکه همو دوس داریم و خوشبخت و پولداریم دیگه محلمون نمیدن باهامون یه جوری رفتار کردن که سرد و خنک شدیم

😍😍خدایا شکرت😍😍

شما که تازه اول راهی بعدم ادم نباید ذهنش رو درگیر این چیزا بکنه اینقدر چیزای بدتر تو آینده ممکنه پیش بیاد که اصلا این چیزایی که اوایل ازدواج مهم هستن توش گم میشه

دقیقاااا شرایط منو داری

والا به خدا به خاطر شوهرم باهاشون خوبم وگرنه اگه پای عشقم در میون ببود حااال همشون رو اساسی میگرفتم هر چی کوتاه میای پررو تر میشن

2706