2737
2734
عنوان

بچه ها یه نصیحت من بیمارستان شیفت بودم یکی قرص الپرازلام خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3205 بازدید | 31 پست
بندازه دور ؟ الپرازولام داروی خیلی مهمی هست که با تجویز پزشک مصرف میشه  طبیعی هست که اگر دوز ...

من بدون نسخه میگیرم همیشه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر متوجه بشن داروخانه رو پلمپ میکنن جزو داروهایی هست که ابدا نباید بدون نسخه داده بشه

من ازچند داروخونه گرفتم.

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2731
تهران ؟ توی تهران بشدت بازرسی میشه بیمار مادرم دفترچه اش رو گم کرده بود و هر کجا رفته بود بهش نداد ...

همه جامیدن تهرانم بزرگه بالاخره پیدامیشه.داریم مااونجااشنای داروخونه دار.بازاریاب دارو هم داریم اونجاکلامیدن نمیگم همه از۵تا۳تاشون میدن

2738
نمیدونم به هر حال میدونم قانونی نیست

اره قانونی نیست.ولی چی قانونیه ک دارو باشه.شمامیتونی ب ی پزشک رشوه بدی محصولات خودتوبفروشی مخصوصاپوستی 

هر دارویی باید به تجویز پزشک داده شه.سرخود مصرف نکنید

دوستم برای استرسم هی میگفت فلوکستین بخور منم مدام میخورم ،من ترسیدم والا ..با گل‌گازبون درمان کردم خودمو😁

مرسی از تاپیکت استارتر

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
اره قانونی نیست.ولی چی قانونیه ک دارو باشه.شمامیتونی ب ی پزشک رشوه بدی محصولات خودتوبفروشی مخصوصاپوس ...

همین طوره

ولی من ترجیح میدم قانونمند عمل کنم

مخصوصا در زمینه هایی مثل دارو که با سلامت مردم سر و کار داره

😁

من اسم این دارو رو هم نشنیده بودم تا بحال. با اینکه خواهرم پرستاره

من حتی استامینوفن هم مصرف نمیکنم مگه اینکه سرما بخورم

چجوری بدون تجویز پزشک همچین داروهایی مصرف میکنین؟؟ 

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
بردش تو باهاش صحبت کنه دست و پاش می لرزید دیگه من نخواستم بیشتر بپرسم پرستارای بخش داشتن می گفتن از ...

دقیقا اگه مصرف نشه لرزش میاره. مصرف زیادشم لرزش دست و پا داره. بله مامان بنده دکتر داده بود اما فقط دفعه اول بعدش دیگه خودش میخرید حالش بد میشد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
من اسم این دارو رو هم نشنیده بودم تا بحال. با اینکه خواهرم پرستاره من حتی استامینوفن هم مصرف نمیکنم ...

نکنن

ان شاءالله 

هنوز ک هنوز چشمای بی دفاع اون بنده خدا یادمه

پشیمون بود

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
هر دارویی باید به تجویز پزشک داده شه.سرخود مصرف نکنید دوستم برای استرسم هی میگفت فلوکستین بخور منم ...

خواهش میکنم عزیزم

خوشحال میشم بتونیم باهام این پیغام رو برسانیم ک خطر ناکه و ترکش بشدت بده

کمتر از اعتیاد نیست

امیدوارم یه روزی مثل اشغال کف زمین باشه کسی نگاه نکنه این قرص و

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2706