2737
2734
عنوان

عفونت قارچی در بارداری

386 بازدید | 14 پست

من ماه پنجم بارداریم حس میکنم عفونت قارچی گرفتم ولی چند بار به دکترم گفتم معاینم کرد گفت نه مشکلی نداری

ترشح بدبو و خاصی ندارم ولی بعضی وقتا خارش میگیرم البته سریع خوب میشه ، لبه های واژنم مخصوصا بعد رابطه ورم میکنه و یکی دوروزم هست که حس میکنم خشک شده لبه ها و یکم سوزش داره😞 قبل تعطیلات رفتم پیش دکترم گفت هیچی نیست الان که مسافرتم اینجوری شدم خیلی استرس گرفتم

ب نظرم تا میتونی نزدیکی نکن چون بارداری حساسه و مخصوصا تو بارداری واژن خیلی حساس تر میشه من الان چند ماهه رابطه ندازم ولی انقدر واژنم درد میکنه ک نگو بچه فشار میاره ب واژنم نزدیکی ک میکنم دردم میگیره هم سوزش میگیرم دکترم گفت بهتره تو بارداری نزدیکی نکنی تا فارغ بشی راحت تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم تا میتونی نزدیکی نکن چون بارداری حساسه و مخصوصا تو بارداری واژن خیلی حساس تر میشه من الان چند ...

کلا تو سه ماه دوم خیلی کمتر شده رابطمون 

منم اولش یکم درد دارم چون ترشحاتم لیز نیست

دکتر من گفت نزدیکی مشکلی نداره ولی فک کنم بهتره نباشه چون منم دقیقا بعد نزدیکی بدتر میشم

2731

نزدیکی نکن ... مایعات زیاد بخور. پیاز بخور ماست بخور .. شیرینی ات نخور . ترشی سرکه ای و شوری نخور 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
کلا تو سه ماه دوم خیلی کمتر شده رابطمون  منم اولش یکم درد دارم چون ترشحاتم لیز نیست  دکت ...

من وقتی نزدیکی میکنم بعدش کمرم خیلی میگیره از دردش گریم میگیره همینجوریش از اول بارداری کمر دردرو دارم شوهرمم میبینه اذیت میشم نزدیکی نمیکنه میگه بچه بیاد بعد واقعا با یه شکم گنده سخته نزدیکی کردن 

من وقتی نزدیکی میکنم بعدش کمرم خیلی میگیره از دردش گریم میگیره همینجوریش از اول بارداری کمر دردرو دا ...

من کلا مشکلی ندارم فقط چون بعدش ورم میکنه نگران میشم

شوهرمم کلا نگرانه که به بچه فشار بیاد 😄 

من وقتی نزدیکی میکنم بعدش کمرم خیلی میگیره از دردش گریم میگیره همینجوریش از اول بارداری کمر دردرو دا ...

منم وقتی زیاد میشینم یا میخوابم درد کمرم شدید میشه 

ورزش ولی خیلی بهترش میکنه

2738
من کلا مشکلی ندارم فقط چون بعدش ورم میکنه نگران میشم شوهرمم کلا نگرانه که به بچه فشار بیاد 😄 

من از ماه ۶ ب بعد دیگ سخت شد برام تا ماه ۶ خیلی سبک بودم هیچ مشکلی نداشتم‌بعد ماه ۵ سنگین تر شدم شکمم یهو اومد جلو وزن گرفتم فشار وارد شد ب بدنم 

من از ماه ۶ ب بعد دیگ سخت شد برام تا ماه ۶ خیلی سبک بودم هیچ مشکلی نداشتم‌بعد ماه ۵ سنگین تر شدم شکم ...

وای نه منم میفهمم این ماه خیلی سریع دارم وزن میگیرم😖

خدا رحم کنه

وای نه منم میفهمم این ماه خیلی سریع دارم وزن میگیرم😖 خدا رحم کنه

من تا ۵ ماهگی وزنم ثابت‌بود چون تهوع داشتم وطن نگرفته بودم ۷۰‌بودم یهو از ۵ ماهگی تا الان ۹ کیلو رفتم‌بالا شدم ۷۹

من تا ۵ ماهگی وزنم ثابت‌بود چون تهوع داشتم وطن نگرفته بودم ۷۰‌بودم یهو از ۵ ماهگی تا الان ۹ کیلو رفت ...

من قبل بارداری ۵۲ بودم الان ۵۷ شدم

البته همه میگن فقط شکم و سینه ات بزرگ شده بقیه جاها تغییری نکرده

ولی کلا تا هفته پیش ۵۵ بودم رفتیم مسافرت انقد خوردم و خوابیدم تحرکم کم بود یهو شدم ۵۷😖

2706