2733
2734
عنوان

مقدمات عروسی و حرفای بد پدرشوهرم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 59 پست
بخدا اصلا با شوهرم مشکل ندارم.... باهم خیلی خوب میسازیم.... اگه بزارن.... همش دخالته... میدونم عروسی ...

طلب خیر و عاقبت بخیری براتون دارم 

پس برین بدون مقدمات سر خونه زندگیتون 

دنیا دو روزه با طلا کسی نه خوشبخت شده نه بدبخت هم کفو بودن زندگی رو میسازه فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که تو 3 سال نتونسته باشه کاری کنه من بعدم نمیتونه  نمیخوام دلسردت کنم ولی واقعیت همینه&nbs ...

اخه نمیزارن ... من میدونم شوهرم چه دلی داره...  واقعا هم دلیل اینکه تا الان خانوادش رو نترکونده منم.... من همیشه جلوش رو گرفتم که نکن بزرگن احترامشون واجبه.... ولی واقعا چن روز پیش خیلی ناراحتم کردن.... دیگه قبل عید زدن حالمو داغون کردن... 

شوهرم کمترین پولی که دستش باشه رو خرج من میکنه.... تاحالا هم واسم کم نزاشته ولی نتونستیم پس انداز کنیم.... چون هرچی پس انداز کنیم میگیرن... برا همین میدونم جدا شیم درست میشه... ولی میگم لااقل شوهرم یه کار داشته باشد بعد ازدواج کنم

منو شوهرمم عروسی نگرفتیم مسافرتم نرفتیم هردومونم راضی بودیم ترجیه دادیم این پول رو فعلا صرف زندگی ...

اخه ما پولی نداریم که بخوایم صرفه زندگی کنیم 😂😂 

2728
با این وضعیت عروسی نگیرین بیشتر بهتون خوش میگذره احترامتونم بیشتر حفظ میشه! شوهرت چرا برا باباش کار ...

میگم دیگه نمیزاره جداشه....خودشو میزنه به مریضی ... که مثلا بهت نیاز دارم نرو....

اخه نمیزارن ... من میدونم شوهرم چه دلی داره...  واقعا هم دلیل اینکه تا الان خانوادش رو نترکونده ...

خب پس اندازتون و نشون نده نگه .یه حساب ب اسم تو باز کنه و هر چی داشتین بزارین اونجا 

و اینکه احترامم تا یه حدی خوبه بعدش تبدیل ب وظیفه میشه 

اونا نا اگاهن تو در حقشون دعای خیر کن بلکه عاقل بشن و دست از سرتون بردارن

2738
نمیدونم عزیزم ، اما ی چیزی میدونه که تو در جریان نیستی ، همین باعث شده اینکارو انجام بده ، اخرش مشخص ...

نه فک نکنم.... واسه اون یکی پسرش فست فود زد... تولدش بود دوماه قبل اینا سوییچ ماشینشو داد به اون گفت مال تو باشه.... اون ده روز ده روز میره شمال عشق و حال... 

ولی به ما که برسه هیچی نداره عوض اینکه اون مجرده از اون انتظار داشته باشه واسش گفت بزاره به شوهر من میگه بیا به من برس باید در اختیار من باشی.... 

اون فقط لج کرده....

خب پس اندازتون و نشون نده نگه .یه حساب ب اسم تو باز کنه و هر چی داشتین بزارین اونجا  و اینکه ا ...

اره الان چهار ماهه همین کارو کرده.... کم کم لاقل پس انداز کنیم.... اخه میدونی غریبه که نیس پدر مادره.... ادم انتظار داره.... 

اره الان چهار ماهه همین کارو کرده.... کم کم لاقل پس انداز کنیم.... اخه میدونی غریبه که نیس پدر مادره ...

انتظار داره ولی وقتی انجام نمیده نمیشه مجابش کرد 

شما وام ازدواجتون و گرفتین؟ الان برا هر کدوم 30 میلیون میدن و ضامنشم کارت یارانه هست البته ازدواج های 96 به بعد

انتظار داره ولی وقتی انجام نمیده نمیشه مجابش کرد  شما وام ازدواجتون و گرفتین؟ الان برا هر کدوم ...

اره پدرشوهرم گرفت 😐 دستش درد نکنه کلا خیلی هوامونو داره.... 

میگم دیگه نمیزاره جداشه....خودشو میزنه به مریضی ... که مثلا بهت نیاز دارم نرو....

خب بزنه به مریضی توجه نباید کرد اینجور آدمای هیستریک هروی توجه بگیرین بیشتر متوقع میشن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706