1177
648
عنوان

بياين عكس بازي

2968 بازدید | 237 پست

بچه بياين عكس خودمونو بزاريم با هم اشنا شيم

من امروز چند تا عكس از خودم گرفتم داشتم ميرفتم عيد ديدني

يكيشو ميزارم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
8

وقیح هم  عکستون رو ببنیه ناراحت نمیشین؟

وزن شروع:۸۴/۷۰۰          وزن فعلی:۶۹/۱۰۰           هدف ۱)۸۰   هدف۲)۷۵    هدف۳)۷۰؟😍 هدف۴)۶۵؟   هدف۵)۶۰؟   هدف۶)۵۶؟                     اونقدر شکست خوردم تا راه موفقیت رو یاد گرفتم 
1167
خوب الان باید آلبومش آپ دیت شه اون قدیمی شد😁

ورژن بهار ٩٨😄

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
من باهات قهرم اگه آشتی کنی میام☹🙃☹

چرا عزيزم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

بذار! که همه ی تشنگان عکس هجوم آوردن بر این تاپیک.

چون چند تا تاپیک پائینتر، ناکام از دیدن عکس، مشتاق اینجا نشستن.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
خدایا یه لقمه غذا دست کی دادم؟؟ شکرت  کاش لایق باشم

خيلي باحالي

835