2737
2734
عنوان

سوال شرعی دارم

422 بازدید | 20 پست

دوستان یک مسابقه شرکت کردم باید لایک بخوره که برنده شم حالا من خیلی وقت ندارم هی بذارم کانال و ....بنظرتون اگه مبلغی پرداخت کنم در قبال لایک گرفتن ایراد داره ؟؟؟؟؟

یعنی مثلا ۵۰ تا لایک بخرم ۱۰ هزار ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سایت هست

مکارم آنلاین

توش سوالتون بپرس سریع جواب میدن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

اگر لایک کنندگان زن باشند خیر مشکلی ندارد اما اگر مرد نامحرم باشد بله جایز نیست و دارای اشکال است😑

شوخی بود دعوام نکنین🙁🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

فکرنکنم عیبی داشته باشه  فرقی نداره چه طوری لایک گرفته باشی

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

زنگ بزن دفتر مرجع .

نمیبینی اومدن تو تاپیک احکامو مسخره کردن بعضیا و یا غلط جواب دادن .اینا که مرجع تقلید نیستن ازشون میپرسی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

یه مدل تقلب میشه دیگه 

کاش همه مثل شما دنبال حکم شرعی کارشون بودن 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2706