2737
2734
عنوان

کتاب رده سنی ۰ تا ۲ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 21 پست

کتاب آپولین راننده میشود

از مجموعه کتاب های آپولین{بازی ها و رفتار های کودکانه}

«آپولین» دلش می‌خواهد راننده شود، از این رو یک جعبه مقوایی پیدا کرده،‌داخل آن می‌نشیند. عروسکش را پشتش می‌گذارد و ماشین‌هایش را پشت جعبه مقوایی ردیف می‌کند. با سرعت شروع به حرکت می‌کند و این موضوع باعث می‌شود که ماشینش چپ کند.

اگر بخوام در مورد تجربه شخصی و کاری خودم بگم باید بگم که این کتاب برای پرورش خلاقیت بچه ها و همینطور برای پرورش مهارت های اجتماعی بچه های این سنی عالیه.اما به نظر من بیشتر باعث پرورش خلاقیت در بچه ها میشه. و باعث میشه بچه های این سنی قدرت تخیل بیشتری داشته باشن و اعتماد به نفس عملی کردن این خلاقیت ها رو هم بهشون میده

به نظرم کتاب خیلی خوبیه.البته به شرطی که درست و صحیح برای بچه خونده بشه.اگر شما عزیزان مایل باشید حتما بعدا تاپیکی در این مورد خواهیم زد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم امیدوارم  این تاپیک برای همه ی مامانای گل مفید واقع بشه و تاپیک فعال باشه! لطفا حتما حتما نظر بدید و کتاب معرفی کنید و فعال باشید. اگر انتقادی هم دارید من با گوش جان پذیرا هستم      

2731

دوستان بهترین کتاب برای این رده سنی کتاب های پارچه ای و کتاب های مقوایی سفت و محکم هستند.کتاب های پارچهای برای حس خوبی که بین عروسک و کتاب ایجاد میکنن و کتاب های مقوایی برای بچه های شیطونی که کتاب هاشون رو پاره میکنن