2733
2734

خب

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عالیه عزیزم عالی منم با اجازت سهم خودم رو پرداخت میکنم

نام: شهر تصویر

نام اصلی،city bmp for children

صاحب امتیاز:آکسفورد لندن

انشارات ایران: نشر علم

هوف:تقویت هوش هیجانی و تقویت نیم کره راست مغز

موضوع: مجموع تصاویر برجسته ای است که کودک پس از دیدنشان تمایل پیدا میکند که قسمت های جا افتاده صفحات را تکمیل کند

کتاب شامل ۱۲۰ قطعه و ۶۰ تصویر است که پس از تکمیل هر بخش توسط کودک یک موزیک کوتاه جذاب(ایرانی و انگلیسی بصدا در می اید

قیمت سال ۱۳۹۷(مهر ماه که خریدمش واسه هدیه) ۱۳۰ هزار تومن بود

واقعا کناب خوبیه واسه این رنج و عالیه

بابت تاپیکتم ممنون عزیزم

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

دوسال به بالا رو هم تاپیک دیگه معرفی میکنی یا نه؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706