2733
2734
عنوان

خواهرا موندم چی تصمیم بگیرم

166 بازدید | 12 پست

مادر بزرگم(مادر مادرم)فوت شده چند روز قبل عید،من تو یه شهر دیگه خونه دارم،اومدم اینجا با پسرم چند روزه برای مراسم ،مادرم خیلی به پسرم وابستست،دلم می‌خواد برم خونه خودم چون اینجا راحت نیستم،اخلاق پدرم و خواهرم یجوریه،ولی دلم نمیاد مامانمو تنها بذارم،از طرفی تا هفتم همسرم شیفته و تنها میمونه،بیچاره روزای عید هم شیفته خونه هم که میاد تنهاست،موندم چکار کنم شما جای من بودین چکار میکردین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میرفتم شهر خودم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2738
ای بسوزه پدر دوری به مادرت نزدیک بودی هیچکدوم از این مشکلا نبود

دوری سخته،یه چیز بدش اینه که مهمون میام مجبوری شبو بمونی،خیلی احساس سربار بودن میکنی،هم دلت می‌خواد بمونی هم دلت خونه خودت و آرامش می‌خواد،حالا اگه با چند تا عضو خانواده هم جور نباشی که خیلی سختتر میشه مثل من

دوری سخته،یه چیز بدش اینه که مهمون میام مجبوری شبو بمونی،خیلی احساس سربار بودن میکنی،هم دلت می‌خواد ...

اره عزیزم من خودم ۴ سال دور بودم همه ی اینایی ک میگی رو درک میکنم واقعا ادم بعضی وقتا نمیدونه چیکار کنه

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
مامانت رو راضی کن  بابات با اون

مامانم راضی میشه بابان ولی نه،خیلی اخلاقای خاصی داره،می‌خواد مامانم فقط مال خودش باشه ،سالی یبار مامانم میاد خونم اونم هر ده دقیقه ز میزنه بهش بابام اصلا نمیذاره بفهمیم چی شد