2726
عنوان

آیا من مقصرم؟

387 بازدید | 29 پست

ساعت 2 نامزدم گفت تا ساعت 4 آماده باش من میام دنبالت برم خونشون 

خونشون تا خونه ما یک ساعت راهه  من آماده شدم وسایل هامو هم آماده کردم خودمم لباس پوشیدم نشستم تا بیاد بعد هر چی صبر کردم نیومدن نگرانش شدم از ساعت 4 هر چی براش زنگ زدم خاموش بود گفتم حتما تو راهه برا مامانش زنگ نزدم که اونم نگران نشه 

هر چی منتظر شدم نیومد شد ساعت 6 دیگه داشتم از نگرانی میمردم زنگ زدم به مامانش مامانش گفت خوابیده 

خیلی ناراحت شدم از این که خبر بهم نداده 

منم گوشیمو خاموش کردم 

بعدشم دیگه نیومد  

مثه من که هر وقت نگران میشم زنگ میزنم به مامانش حالشو میپرسم اون برا هیچ کی زنگ نزد حال منو بپرسم 

فرداش هم پیام داده بود و می گفت چرا گوشیمو خاموش کردی و طلب کار بود به جای معذرت خواهی  و همش پیامی میداد که طلب کار بود و اعصاب منو به هم میریخت منم یک ساعت باهاش چت کردم ولی همش حرف خودشو میزد که چرا گوشیتو خاموش کردی منم دیدم اصلا منو درک نمی کنه دیگه جوابش ندادم. الان نزدیک یک ماهه قهریم ولی اون هنوز ميگه کار من اشتباه بوده 

تعداد رای : 27
نظرسنجی
کار من اشتباه بوده حق با شوهرمه
0
0%
کارمن درست بوده حق با منه
27
100%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره کارت اشتباه بوده چون براش توضیح ندادی ناراحتیتو و ورداشتی گوشی خاموش کردی بچه بازیه این کار گوشی ...

من به مامانش گفته بودم و براش توضیح دادم ولی اعصابم به هم ریخت خاموش کردم گوشیمو

اما ی ماه زیاده قهرها

اصلا هیچ وقت هیچ وقت قبول نمی کنه اشتباهشو همیشه فکر می کنه همه اشتباه می کنن و خودش درست رفتار می کنه به خاطر همین به خانواده ها هم کشیده شده و خیلی دعوا شده 

من به مامانش گفته بودم و براش توضیح دادم ولی اعصابم به هم ریخت خاموش کردم گوشیمو

توضیحو باید به خودش میدادی مادرش چکارست این وسط !موقع عصبانیت هم خودتو کنترل کن الانم در ظاهر قبول کن و کوتاه بیا تا رابطتتون سرد نشده 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
توضیحو باید به خودش میدادی مادرش چکارست این وسط !موقع عصبانیت هم خودتو کنترل کن الانم در ظاهر قبول ک ...

فرداش که گوشیمو روشن کردم بهش گفتم توقع داشتم بیاد یا یه زنگ میزد به یکی حالمو میپرسید ولی باز حرف خودشو میزد

کار هردو اشتباه بوده. وقتی میشه موضوع و کش نداد و حرف زد چرا قهر و خاموش کردن گوشی? ایشون هم باید ساعت کوک میکردن یا اطلاع میدادن دیرتر میان

اگر نظر من نظر شما نیست لطفا ریپلای نزن!
فرداش که گوشیمو روشن کردم بهش گفتم توقع داشتم بیاد یا یه زنگ میزد به یکی حالمو میپرسید ولی باز حرف خ ...

مرد جماعت حوصله این رفتارهای ظاهرا بچه گونه رو ندارن پخته رفتار کن و با سیاست میتونستی جور دیکه ای ماجرا رو به نفع خودت تموم کنی اینجا حق با شما بوده اما با رفتار اشتباه حق و از بین بردی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

عجب ادم خودخواهیه نامزدت

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706