2733
2734
عنوان

سلام خانما ب نظرتون اهمیت بدم یانه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 30 پست

ببین عزیزم یه سری وقتا با یه کسایی میشه یحث کرد،یعنی میفهمن،ولی یه سریا نمیفهمن،کلا فقط یه حرفی میزند که فقط حرف زده باشن،اصلا نمیدونن سکوت یعنی چی ...بنظرم با این لحن صحبت کردن باید میفهمیدی که این خانم اصلا حرف نمیفهمه،این چند روزه که اینورو اونور میرفتیم بخصوص اونایی که سنشون بالاتره یه وقتایی یه چیزایی میپروندن که یعنی پیش خودم میگفتم آخه این حجم از نفهمی و ببشعوری چطور تو کله ی به این کوچیکی جا شده ...و فقط لبخند زدم وخندیدم ...یه وقتایی یه آدمایی رو کلا حساب نکن اینجوری حالت بهتره😊

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا  من اصلا ب این حرفا توجهی نمیکنم

منم مثل توام یاشاید استارتر مثل ما حرفای خیلی خیلی کوبنده ای نشنیده که به این حرفا ناراحت میشه استارتر دوماه ازعروسیم گذشته بود بااینکه بابام باازدواج ما مخالف بود بازم میگف شما منت مارو کشیدین ببین چه حرف گنده ای میزنه ببین چه صبری من داشتم

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤
2731

عزیزم خیلی به این موضوع فکر نکن اون صرفا برای شوخی گفته چون خاله شوهرتم هست اگر کسی باید جواب میداد شوهرت بود تو نباید میدادی کار درستی کردی هیچی نگفتی😊

هی میگم ول کنما ولی اخه چرا بچه منو سوژه کردن بشینن حرفای خودشونو بزنن خو بچه من میفهمه چون که کوچول ...

فردا به پسرت بگو مامان جون من عاشق اندامتم چون قدت بلنده و برای پسر نکته خیلی مهمیه و اینکه چاق نیستی به اندازه ای اگه تپل بودی مجبور بودی خیلی خراکیارو نخوری حتی اگه دلت واقعا میخواست از کلی لذتا محروم بودی عالی هستی همینجوری عالی هم بمون

نگاه نکن کی چی بهش گفت خودت درستش کن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ببین عزیزم یه سری وقتا با یه کسایی میشه یحث کرد،یعنی میفهمن،ولی یه سریا نمیفهمن،کلا فقط یه حرفی میزن ...

باشه  میفهمم اخه اونیکی جاریم اصلا نیومد بالا حرف هم نشنید من ولی رفتم اینجوری شد

2738

یک بار تو مهد یکی از بچه ها به بچه من گفته بود خیلی چاقی اومده بود گریه 5.5 سالشه

گفتم مامان جون شما درشتی اصلا هم چاق نیستی کاملا مناسبی اون یکم ریز نقشه به چشش تو چاق اومدی اصلا اینجور نیستی من که عاشق اندامتم و واقعا تموم شدااا دیگه غصه نخورد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
باشه  میفهمم اخه اونیکی جاریم اصلا نیومد بالا حرف هم نشنید من ولی رفتم اینجوری شد

اشکال نداره بعضیا حرافن بعضیا متلک گو هستن بعضیا هیچی تو دلشون نیست فقط شوخن تو ناراحت نشو همیشه یک جور باش با شخصیت و متین جواب همرم لازم نیست بدیم گذر زمان حالیشون میکنه از خانومیمونه

اشکال نداره بعضیا حرافن بعضیا متلک گو هستن بعضیا هیچی تو دلشون نیست فقط شوخن تو ناراحت نشو همیشه یک ...

درسته  

فقط میدونم گاهی مثل اینکه عروسایی که خشکن و نمیجوشن با مادرشوهر ارجشون بیشتره

هی میگم ول کنما ولی اخه چرا بچه منو سوژه کردن بشینن حرفای خودشونو بزنن خو بچه من میفهمه چون که کوچول ...

اهمیت نده شما 

شاید ی چیزی گفتن اصن فکر نکردن بهش 

بیخیال باشین 🙂

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2706